Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cukiereczki

3d chilii- rady, efekty, konsultacje :)

Polecane posty

Gość cukiereczki

Hej dziewczyny! Za mną pierwszy tydzień diety 3 d chili. Rano stanęłam na wagę, która wskazała -2,9 kg! jestem mega zadowolona! dieta jest super ekstra! nie czuję głodu. Zakładam ten temat, ponieważ może są dziewczyny które tak jak ja dopiero zaczęły przygodę z dietą. ja startowałam od wagi 102,6 :( dodatkowo staram się biegać według traningu 2/4 dwie minuty bieg, 4 marsz! ktoś się dołączy, wesprze, podyskutuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczki
dziewczyny! na prawdę szczerze wam polecam tę dietę! wypróbowałam już tysiące, na żadnej nie czułam się tak dobrze jak na tej! w zasadzie po pierwszym tygodniu jako weteranka odchudzania, mogę stwierdzić że nie jest to żaden cud odchudzania, zwyczajna dieta 1000 kcal + super przyprawy (poza ziołami prowansalskimi, które są obrzydliwe) nic nadzywczajnego! normalne jedzenie, ale dokładne przepisy ulatwiaja zycie! szybko się przygotowuje i pysznie smakuje! chciałabym żeby ktoś się do mnie dołączył, żeby było mi łatwiej! zawsze potrzebuję wsparcia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarpetka22
z takiej wagi szybko się chudnie i bez tej diety wystarczy o 1 batonik dziennie mniej jeść i waga spada ale skoro wierzysz w dietę, to stosuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ze wszyscy sa takimi specjalistami i potrafią się wypowiadać na każdy temat nie znając sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innkaa
a ja bym chciała po kapuścianej przejść właśnie na tą diete. Mogłabyś napisać przykładowy jadłospis z jednego dnia? Wiem ze wszystkiego napisac nie możesz bo przecież dieta kosztuje ale opisz dokładnie jeden dzień, ja tą dietę chciałabym zastosowac żeby utrzymac wagę po odchudzaniu. Uwielbiam przyprawy i dlatego mnie kusi ale nigdzie nie mogę znaleźć takiego dziennego jadłospisu tylko jakieś pojedyncze przepisy a nie o to mi chodzi. chcę zobaczyć ile się mniej więcej je dziennie i co się je, czy mi to podpasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×