Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cukiereczki

14.01.2013 szukam wsparcia, odchudzanie dieta 3 d chili

Polecane posty

jak w temacie, szukam kogos kto pomoze mi przetrwac najtrudniejsze momenty! 7.01.2013 wazylam 102,6 dzis 99,7, wiec jakos leci, ktoś się przyłączy, razem zawsze weselej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, ja również szukam wsparcia, muszę zebrać się w sobie, żeby zacząć dietę od jutra :) jednak najgorsze są pierwsze dni, ale dam rade :] powodzenia życzę:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pusiaq
Dziewczyny to może połączymy siły i będzie nas 3, czyli idealna grupa wsparcia do diety 3D? Co Wy na to?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, chciała bym dołączyć do Was. Przez ostatni czas poddałam się w odchudzaniu, nie potrafię sobie niczego odmówić w jedzeniu. Wcześniej bardzo dużo ćwiczyłam, a mało jadłam praktycznie nic. Fakt dużo mi ubyło, ale mam wrażenie, że przybieram na wadze. Potrzebuje chyba wsparcia innych osób i totalnej motywacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dulcyneeeea
Dziewczyny a na czym polega ta dieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djfb jjjj
zamiast płaszczyć te wasze tłuste dupska (ponad 100 kg :/ ) przed komputerem zakładając kółko wzajemnej adoracji ruszcie sie na spacer,lepiej wam to zrobi na zdrowotnosc i urode spaślaki pierdolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamknij ryyj
anorektyczko. Po kiego hooja tu zagladasz? Pewnie sama sie całe zycie odchudzasz z kosci na osci i ci nie wychodzi. Probujesz podbudowac swoje ego ze dopierdalasz innym? Jestes załosna i spierdalaj bo jak dostaniesz w ryjj to cie zetnie w poł kosciotrupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×