Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość swgrygsduyrfgds

************* zwolnienie lekarskie *****************

Polecane posty

Gość swgrygsduyrfgds

Od prawie pół roku przebywam na zwolnieniu lekarskim, stres w pracy spowodował wiele złych następstw... Niedługo kończy mi się okres zwolnienia, teoretycznie mogę wrócić do pracy ale w praktyce nie mam się co pokazywać. Chciałabym dać wypowiedzenie ale nie wiem w jaki sposób? Czy może je zawieźć zamiast mnie mąż?? Czy zakład może zwolnić mnie dyscyplinarnie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty29
apisz - oferte pracownika wypowiedzenia za porozumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swgrygsduyrfgds
jeśli dzień po zakończeniu zwolnienia napiszę wypowiedzenie za porozumieniem stron to czy może je zwieźć mój mąż?? nie chcę się już tam pokazywać bo jestem spalona... Pracodawca może nie zgodzić się na takie rozwiązanie i dać wypowiedzenie dyscyplinarne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty29
już CI wszystko napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKOGO NIE MAM POTRZEBY
napisz wypowiedzenie umowy za porozumieniem stron na wniosek pracownika. moze zawieść twój mąż takie wypowiedzenie. przy wypowiedzeniu umowy za porozumieniem nie trzeba mieć jakiegoś okresu wypowiedzenia,można taką umowę wypowiedzieć z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty29
ja byłam na zwolnieniu i napisałam.. oferta pracownika rozwiązania umowy o pracę na mocy porozumienia stron. wpisz w google, są wzory. Mąż weźmie 2 sztuki, jedno zostawi, jedno da żeby ci ostemplowali, że złożyłaś. w treści napiszesz, że oczekujesz odpowiedzi na pismo do określonej daty i w piśmie napisz, że chcesz wiedzieć jaka decyzja np. tel, lub mail. mi się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKOGO NIE MAM POTRZEBY
wypowiadam umowę o pracę zawartą dnia.....na czas....okreslony/nieokreslony) z dniem 15 stycznia 2013 roku. wzory takich pism są w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwerty29
zawieźć miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
a co się stało, że taki hardcore masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swgrygsduyrfgds
dziękuję za odpowiedzi,. a CZY PRACODAWCA MOŻE NIE PRZYJĄĆ MOJEGO WYPOWIEDZENIA I MIMO WSYZTSKO ZWOLNIĆ MNIE DYSCYPLINARNIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×