Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wacuuu

Problem z prezentem na walentynki.

Polecane posty

Gość Wacuuu

Witam, już za miesiąc walentynki, a ja już chciałbym zacząć przygotowywać coś specjalnego, ponieważ to są pierwsze jakie spędzę z moją druga połówką ;) Myślałem nad kilkoma rzeczami ale są one zbyt oklepane, a ja chciałbym przygotować coś wyjątkowego ;P Może macie jakieś pomysły, plany albo wspomnienia co do tego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rózna_róża_różowieje
hmmm...zacznij rezerwuj od tego gdzie chcesz spędzić ten wieczór, jeśli poza domem juz rezerwuj miejsca w lokalu. Jeśli w domu - ważna jest atmosfera - świece, jakiś koc i na nim zjedzcie kolację...uwierz nawet najprostsza pizza będzie smakowała inaczej jedzona właśnie na kocu do tego nastrojowa muzyka, czerwone wino. poza tym ważny jest też prezent! Niech nie bedzie on banalny...nie kosmetyki, bielizna, pluszaki, ale może coś stylowego: zegarek, słuchawki (np takie http://www.krugermatz.com/pl/11221-sluchawki-przewodowe-nauszne-kruger-matz-km0660eb - bardzo modne!), bon do ulubionego sklepu! I juz wieczór będzie nie banalny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczydełko
No co do oprawy jak dom, lokal, kolacja i napitek to się zgadzam. Jeśli chodzi o słuchawki to sory ale nie widzę związku. Spróbuj wejść tu: http://4gift.pl/prezent-na-walentynki myślę że znajdziesz cos fajnego np. kubeczek z pierścionkiem, albo taki co pokazuje wyznanie miłości. Ale to już kwestia gustu. Tak czy inaczej życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje_twoje
no, nie wiem, jako kobieta obstawałabym za jakimiś perfumami z kolacją jako wstępem ;) , taka Elizabeth Arden plus bon zniżkowy na kolejne zakupy - ja bym tak chciała. Ofertę znajdziesz tutaj www.mergeto.pl/merged-auction/8213636/elizabeth-arden-5th-avenue-125ml-tester-bon-20-zl-gratis a pzy okazji może znajdziesz coś dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W obecnych czasach wszystko jest juz oklepane a to co oryginalne to niestety bardzo kosztowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roladinia
dla mnie jest pięknie to co najprostsze -bukiet kwiatów , czerwone serduszka , miłość ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnoł dziołszka
ojejku masz problem , trochę wyobrażni 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jablova
jedźcie w jakieś miłe miejsce i spędźcie ten czas tylko we dwoje :) masa knajp i hoteli ma atrakcje walentynkowe, trzeba się tylko rozejrzeć. nad morzem primavera nawet ma pakiety tego typu, zobacz, powinno Ci sięspodobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimorissss
knajpa cz hotel to takie oklepane, pomysł z rejsem o wiele bardziej mi się podoba, nie jest to z pewnością coś, co robimy w każdy inny weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsuaaj
Jeśli chodzi o prezent dla kobiety fajnym pomysłem jest i zawsze będzie biżuteria:) Warto jednak wybrać coś co oddaje gust i upodobania obdarowywanej:) Tutaj na pomoc może nam przyjść biżuteria artystyczna. Ciekawa i oryginalną można znaleźć w sklepie internetowym Galerii Artystycznej KuferArt, polecam zajrzeć, warto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×