Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pokrzywdzonapprzezloss

wargi sromowe - panowie wypowiedzcie sie

Polecane posty

Gość Senator2012
szkoda że nie jestem hirurgiem plastycznym ,odrazu bym ci pomógł .Zaloz konto i zbieraj kasę na operacje ja dam ci pierwszy 10zł na poczatek biznesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak cię mogę przekonać ze tak nie jest? Wiesz co daje w życiu dużą radość, wychodzenie z swojej strefy komfortu. Myśl o brzydkiej cipce to twoją strefa komfortu poszerz ją a życie bedzię o wiele lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona lisie
a kto wyznaczył kanon - czyli to jakie powinny byc wargi sromowe. Jestem ciekawa, czy się mieszczę w normie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danper
Telefon między nogi, fota, i się zobaczy :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senator2012
Poprostu potrzebujesz dobrego sexu z pozadnym facetem i wtedy się przelamiesz i dowartosciujesz na 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denpor - co? nie wiem, jakbym miala faceta, to moze zaakceptowalabym siebie, ale chora zadza zrobienia z siebie kobiety wypchanej silikonem i powycinania niepotrzebnych czesci nie pozwala mi nikogo poznac, bo nawet po duzej ilosci alkoholu nie moge przestac o tym myslec. takze jestem w pulapce, bledne kolo. Sebnator, moge tak zbierac do konca swojego nedznego zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danper
Ile ty masz lat biedna istoto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona lisie
Wiesz co dziewczyno, masz 22 lata - jestes w najlepszym momencie swojego życia - i zamiast sie bawić, poznawać ludzi i po prostu żyć Ty zamknęłaś się w kręgu swoich kompleksów i ciagle wymyślasz nowe. Gdybym miała uzbierane kilkanaście tysięcy to zamiast na operację wolalabym je wydac na wakacje na jakiejś wypasionej egzotycznej wyspie. ALe cóż, kwestia gustu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senator2012
Musisz się przelamac !Szkoda że mnie nie ma teraz w Polsce bo bym Ci pomógł się przelamac .Jak będę to dam Ci znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senator2012
A ja bym glosowal za operacja i wakacjami as well )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym ja miala w tym momencie kilkadziesiat tysiecy zlotych, to zamykam sie w klinice chirurgii plastycznehj i niech tna i wpychaja silikon gdzie chca, i niech boli nawet jak cholera, niech robia cco chca ale bede normalna przynajmniej. nie moge napisac skad jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senator2012
Weź idź do plastyka i zapytaj ile wogóle kosztuje operacja taka może mniej niż myślisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danper
Co jeszcze bys chciala operowac w takim razie ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak uzbierasz ta kasę to wymyslisz nowy problem. I tak w kółko nie słyszałem by jakiś facet z takiego powodu olal by dziewczynę. Mogę sprawdzić to co tam masz i uwierzysz w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona lisie
autorko, a co bys jeszcze chciała w sobie zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senator2012
Jest kilka rozwiazan : 1.Porada u psychologa -może mu się uda (ja bym od tego zaczął ) 2.Wyjazd za granicę na pół roku zarobienie kasy na operacje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psycholog nic nie wskora, bo ja nie mam zamiaru akceptowac takiego ciala jakie mam. wyjazd za granice... mam studia, nie mam gdzie, jestem w tym momencie w takim stanie psychicznym, ze nie poradze sobie sama za granica. mam poczatki depresji, bo jestem uwieziona w swoim ciele, i wiesz, nijak nie moge spedzic bez niego nawet kilku minut dziennie, o spie po 12-15 godzin na dobe. mona lisie, to co napisalam przed chwilka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mona lisie
A czy obiektywnie patrząc masz wskazania do tych operacji? Ktoś Ci kiedys wytknął, że Twoje piersi są nie takie, czy maja jakąs poważna wade? Czy otoczenie nie widzi problemu a potrzeba operacji wypływa z Twojego niezadowolenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danper
Prywatnie to się płaci i się robi, nikt nie pyta po co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam juz jedna operacje plastyczna. i lekarz, bardzo dobry, przyznal mi racje. myslalam, ze bede juz zadowolona z siebie, ale nie.... jest szansa, ze w lecie bede miala kase na biust - od razu upieprzylam die cipki. zrobilam sobie zdjecia pod prysznicem - problem jest w tym, ze tam na dole jest :tego wszystkiego" bardzo duzo... sutki tez mam duze - mam za duzo jakiegos hormonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×