Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kozaczek2029

Kolacja we dwoje: schab z żurawiną?

Polecane posty

Jak myślicie dobry pomysł by na romantyczną kolacje podać schab pieczony? I co do tego, jakaś sałatka, tylko jaka? A co na deser. Bo nie mam pomysłu ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkawisnia
no moze byc..:) Choc ja zawsze na tego typu kolacje serwuje jakis makaron, zapiekanke lub salatke. Do tego swiece i wino. A na deser ciasto czekoladowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez żołądek do serca :) facet będzie zadowolony z kolacji przyrządzonej przez ukochaną kobietę nawet jak podasz mu tosty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romnatikko
ja tez mam dzis romantyczna kolacje i robię tak: -ziemniaczki duszone z ziołami - filet z kurczaka obsmażony a na to wyląduje plaster zółtego sera -mizeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :) Mam nadzieję, że będzie smakowało :) pomyślę nad tą sałatką a deser na pewno coś z czekoladą. W końcu czekolada to super afrodyzjak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale wiecie z drugiej strony lepiej zrobić coś, co i kobieta i mężczyzna lubią, więc nie należy od razu negować mizerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesforna marcelina
filet z kurczaka i mizeria moze i romantyczna nie jest ale ten ser.......:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schab z żurawiną wypas :classic_cool: do tego mogą być pieczone ziemniaczki np 🖐️ a co do mizerii to ja też lubię :classic_cool: możesz dodać do mizerii szczypiorek będzie lepsza :classic_cool: ostatnio taką robię i mojemu chłopu smakuje :classic_cool: ­ i wcale nie musi być jakoś mega wykwintne danie żeby było romantycznie :O koorwa tutaj jak zwykle sami ograniczeni ludzie się wypowiadają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po szczypiorze to bedzie
niezle im z geby jechac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantikko
i co was tak rozbawiła moja mizeryja z fileciekiem???🖐️ wole ugotowac cos co zjemy ze smakiem niz eksperymentowac z jakims schabem z zrawiną która może nie byc dobrym pomysłem. Nie ma to jak sprawdzone rpzepisy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantikko
a wy idiotki robcie sobie jakies schaby z zurawiną, roladki z mango, łososia z selerem naciowym ale nie zdziwcie sie jak wasz facet po takiej kolacji pojdzie do wc wsadzi palec do gardła i zwróci to cos do kibla, a wam powie ze było ok zeby wam rpzykrosci nie robic🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantikko
a moj facet za mna szaleje i za moimi obiadkami wiec smiejscie sie dalej pustaczki🖐️ nie rozumiem co smeisznego w mizerii i filecie z serem:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po kolacji deser
tłuściocho tak się nie je :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×