Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobre pytanie 84

ile zarabiacie na godzinę (netto)??

Polecane posty

Gość dobre pytanie 84
co się tak czepiacie proszka do prania? jakaś zazdrość się w Was tli czy ki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre pytanie 84 bo proszek tu kity wciska, chyba nowa na kafe jesteś i nie wiesz o wszystkich aferach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie netto to mam
8,87 zł , dooopy nie urywa, asystentka zarządu, mała pipidówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre pytanie 84
no nowa jestem, fakt dokładnie netto mam 8,87 to straszna lipa jak na asystentke zarządu u mnie w pracy asystentka ma ok 15 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raz proszek do prania
jest adwokatem, raz notariuszem,zalezy od jego pamięci. Jak zapomni kim ostatnio był, to wymysla nowości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przebiję wszystkich!
Wiecie co Przed chwilą stało sie coś dziwnego W tych programach co zarabiam miałam zarobione po 3tyg 192zł i jeszcze ja z Wami tu pisałam to było 193zł a teraz (po 30min?) się zalogowałam by sprawdzić stan konta i jest 243zł! Poraz pierwszy w życiu zgłupiałam!Nie wiem o co chodzi skąd ta kasa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przebiję wszystkich!
To by znaczyło że ja teraz będe 100zł na godzinę wyciągać:D? MSAKRA JAKAŚ JA NAPRAWDĘ NIE WIEM O CO CHODZI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre pytanie 84
ja przebije wszystkich hehe musisz częściej odpisywać na tematy kafeterii w ten sposób nabija się dodatkowa kasa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie netto to mam
no lipa, lipa, ale tu więcej nie dadzą:-o spółka skarbu państwa, zapomniana przez właściciela i nie dofinansowana bo nie strategiczna. Kulejemy żeby nie paść i utrzymać zatrudnienie, coś za coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przebiję wszystkich!
Nie ale powaga Temat jest ,,ile zarabiacie na godzinę?'' Do tej pory miałam marne wyniki a tu nagle wpada mi w przeciągu pół godziny pięć dych? Wczoraj zainstalowałam jakiś program 14 dniowa wersja testowa może on coś zrobił? Sprawdzę za pół godziny jak będzie 300 to wróce zaktualizowac wpis że zarabiam 100/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jus88888888888888
10,3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie netto to mam
ja przebiję wszystkich, a możesz zdradzić na czym zarabiasz? mnie ucieszyłaby każda dorobiona kwotka, jak ma się dzieci, to każdy grosz się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przebiję wszystkich!
Niestety nie zarabiam 100/h może kiedyś? Na razie szukam na to sposobu bo chciałabym mieć za co podróżowac z rodziną Moje marzenie żebyśmy mogli sobie wyskoczyć gdzieś do innej strefy klimatycznej tak ze cztery razy do roku i zamieszkać na wsi w centrum miasta najlepiej bardzo wysoko i blisko chmur-ale mam wymagania co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przebiję wszystkich!
Kiedyś kupiłam sobie kilkanaście portali internetowych ale nie wiedziałam co sie z tym robi, potem ktoś mi doradził programy partnerskie ale również nie wiedziałam co się z tym robi Potem troche wybrzydzałam że z jednymi wspólpraca mi nie odpowiada i rezygnowałam ze współpracy zapisując do coraz to nowszych aż mój doradca wymiękł ale mi w końcu udało sie pozyskać wartościowych reklamodawców i tak sobie razem żyjemy czerpiąc wzajemne korzyści ze współpracy. Jedno co się nie zmieniło to to że wciąż brakuje mi czasu by zagłębic sie w temat i jak sama widzisz zarabiam i nie wiem jak to się dzieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popopoararara
ale z was biedaki, wspolczuje za 5 zł to ja bym z domu nie wyszła. o ja pierdole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przebiję wszystkich!
Ale tak to jest przy dzieciach-one chcą się bawić a za rok ja muszę wrócić do pracy na etat to juz w ogóle nie będe miała czasu na nic Ale iejmy nadzieje że tak sobie wszystko poustawiam że będzie samo na siebie zarabiać a mi przynosić dodatkową pensję albo dwie nie pogniewałabym się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przebiję wszystkich!
Obawiam się że się nie dowiecie na czym zarabiam bo jak widze moje dwa wpisy wyjaśniające to znikły. Zawsze wiedziałam że kafeteria jest najlepsza w moderowaniu ale żeby aż tak!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przebiję wszystkich!
A co do tematu co zrobić by zarobić i się nie narobić to chętnie nawiąże kontakt z osobami które chcą wprowadzić w zycie taki model zarabiania na życie. Może wymienimy sie numerami gg albo adresami @imail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja przebiję wszystkich!
Wiecie ja jestem uzależniona od aukcji internetowych allegro To należy do moich coddziennych zajęć przez dwie i pół godziny poluję na okazje-no może nie codziennie ale jeśli o portale chodzi to szukałam okazji przez dwa lata . Także całość tra już 3lata a ja jak widzicie jeszcze nic nie zarobiłam Nic w skali tych trzech lat bo tak naprawdę wziełam sie za to niecały miesiąc temu-przysiadłam i postanowiłam zmieniać wszystko tak długo aż nie zobaczę czegoś powyżej 0,00 i zobaczyłam 0,08 pierwsza kwota która mnie zmotywowała do dalszych działań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4, 7, 15 za godzinę, to poniżej minimalnego, więc albo w euro albo "na czarno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość archeolog1
Ja zarabiam 4,30 za godzinę pracuje w muzeum (instytucja państwowa) jako archeolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4,30? Naprawdę? :( Ja pracuję w mieście wojewódzkim, 10,36 na rękę jako zastępca kierownika (szef zmiany) w gastronomii, ale uczę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarabiam 25 zł/ h.Jestem ksiegową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×