Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wielka dama tańczy sama

Załatwiłam bratu staż!!!!!!

Polecane posty

Moja koleżanka jest dyrektorką w Urzędzie pracy. Moja druga koleżanka z fitness ma własną firme. Obie panie znają się jeszcze ze szkoły podstawowej, z liceum i ze studiów. Są dobrymi znajomymi. Więc rozmawiałam z koleżanką z urzędu pracy, ona powiedziała swojej przyjaciółce że najlepiej będzie jeśli przyjmie mego brata na staż bo inaczej niechętnie będzie rozpatrywać jej wniosek.I co? ta zgodziła się, wystąpi z imiennym wnioskiem oto by mój brat dostał staż i oprócz tego dostanie jeszcze jakiś dwóch stażystów. I będzie miała trzech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka299
fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoko loko
wielkiej damie na kolanie, siadł wielki czarny kot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale super:) napewno jestes cudowna siostra i w ogole cudownym czlowiekiem, szkoda ze ja takiej siostry nie mam:/ ale ciesze sie ze sa tacy szlachetni ludzie tak trzymaj kobietko:) i zycze szczescia w zyciu zawodowym jak i prywatnym, no i dla twojej rodziny tez oczywiscie wsszystkiego co najlepsze najradosniejze naweselsze, duzo zdrowka milosci wiary nadziei, duzo wytrwalosci i cierpliwosci w tym strasznym swiecie. choc nie az takim strasznym bo sa takie osoby jak Ty. naprwde oby takich wiecej. Wypchaj sie glupia myslalas ze naprawde ci tak slodze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudia1617
podnosze !! podnosze! toż to trzeba komentowac:) taka dziewczyna...taki narodowy skarb...trzeba docenic? docenimy? pomozecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×