Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alka88

Test na płeć dziecka z moczu

Polecane posty

Gość goonies
poziom sięgnąl dna w momencie kiedy zakladalas ten idiotyczny topik a tekst o kasie jest tak zenujacy ze po prostu szkoda dalszej dyskusji z toba, pusta pało:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bądź sobą
smierc mnie w liceum zaocznym na biologii jako ciekawostke uczyli właśnie o tym że można zaplanować ale nie w 100%, że jest duże prawdopodobieństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaijulia
Alka88 no i jaka płeć, jestem w siódmym miesiącu ciąży i z mężem zdecydowaliśmy się na niespodziankę, ale sama wiesz jak to jest... z ciekawości bądz też niecierpliwosci rodziny sama zaczełam się zastanawiać i zrobilam kalendarz chinski. Napisz co Ci sie urodziło...chłopiec czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem dlaczego frustraci siedzą na forach i komentują tak przyjemna rzecz jak oczekiwanie na dziecko i niepewność matki. Domyślam sie, ze dla was 130zl to istna fortuna wiec bulwersujący jest fakt "wyrzucenia fortuny w błoto". No cóż...Dla niektórych to tyle co 1 grosz dla was. Polecam zajęcie sie zarabianiem a nie napieprzaniem głupot na forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jedno madrale-poczytajcie jak działa test. Zwrot pieniędzy jesli sie nie sprawdzi. Kiedys testy na wykrywanie ciazy to była bujda. Gdyby ktos nie słyszał, jest cos takiego jak postęp. Użyć mózgu proponuje. No i mniej jadu trole internetowe :-) To żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarneoczymam
Autorki ha też robiłam te testy na płeć...zrobilam nawet 2! Jeden w około 9 tyg., a drugi chyba w 11 . Obydwa pokazały buraczkowy kolor czyli dziewczynka. Na badaniu prenatalnym w 13 tyg. gin. stwierdziła,ze nic nie wisi i na 95% dziewczynka. Dodam ,ze spróbowałam zaplanować córkę zobaczymy czy się udało. Rozwiązanie na początku lipca. Na moją 30-stke:) oby wszystko było dobrze. Dodam,ze mam 2 chłopców. Zawsze marzyłam córce i tym razem chciałam sprawdzić te metody na sobie. Autorko nie martw się tym co piszą inne osoby na tym forum...po prostu nie rozumieją niektórych rzeczy. Po prostu negują coś, o czym nie mają zielonego pojęcia. Widzę,ze jesteśmy w tym samym wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alexpp
Ja robilam test w 19 tyg wyszedł rózowy na dziewczynke, a na usg chłopiec. Drugi test zrobiłam w 24 tyg znowu rózowy a usg dalej mówi że chlopiec. Takze nie u kazdego sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ale to już było
Co za różnica? Chłopiec, czy dziewczynka? Najważniejsze żeby dziecko urodziło się zdrowe.Co Bóg da, to ksiądz ochrzci! Co za brednie niektórzy tutaj piszą.Zachowujecie się jak stare znachorki.Aż wstyd że takie zaściankowe poglądy macie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeczytałam tylko początek wątku autorki i odechciało mi się czytać... U mnie wspłóżycie PO owulacji (potwierdzone pęknięcie pęcherzyków) i będzie dziewczynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lernetka
To po kiego grzyba wchodzicie w takie tematy i czytacie jak wam coś nie pasuje to idźcie na strony parafialne i tam podyskutujcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no w ogole nie wiem jak to mozliwe ale no stalo sie mozliwe no na serio :) www.youtube.com/watch?v=GcQLwI_5Z4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczwiscie ze obojętnie czy chłopczyk czy dziewczynka. Najważniejsze aby maleństwo było zdrowe. 120 zł dla mnie na test to dużo, ale tak jak pisze autorka jakby ktoś mi takowy test dał chętnie bym zrobiła, bo już nie mogę się doczekać aby się dowiedzieć kto mieszka w moim brzuszku. Czy wynik testu interpretowalabym na 100% na pewno nie bo zawsze jest granica błędu, ale zabawa byłaby pierwsza klasa. Wiec droga autorko i inne kobiety ktoe stać na taki test i maja ochotę go zrobić, róbcie i później wpiszcie czy się sprawdziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja planowałam z urządzeniem lady comp tylko że jest potwierdzona inna hipoteza z nim , jeśli współżyjesz pare dni przed owulacja bedzię chłopak , a w czasie owulacji dziewczynka i mi się udało z chłopcem bo dwie dziewczynki mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu ta Twoja hipoteza, jest dokładnie na odwrót :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha wg tego kalendarza chińskiego powinnam mieć dwie córki a mam dwóch synów - także absolutnie nie wierzę w te p*****loty i nie polecam sugerować się tym badziewiem nikomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniu27
Ale siadlyscie baby na tę dziewczynę . Dobra strona jest od komentowania i dyskusji na temat ale nie zeby wyzywać od debili... trochę tempa jest ta co napisała żeby wykonała test na mózg takiego testu nie ma a jak chciała zabłysnąć tekstem to się jej nie udalo.... może pani wierzy we wróżby itp jej sprawa na pewno znajdzie się taka co też wierzy ... Ale nie wyzywajcie dziewczyny od najgorszych skąd tyle nienawiści w was . A ty Ada daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniu27
Sorki nie Ada tylko Alka88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×