Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magdziulka007

trudny związek

Polecane posty

Gość magdziulka007

Chciałabym się czymś podzielić i dostać od Was jakąś poradę, nie ocenę. Proszę. Spotykam się z dużo starszym od siebie facetem. Potrafimy przegadać ze sobą miliony godzin, seks z nim to niesamowite doznania za każdym razem inaczej. Niestety rzadko możemy spędzać ze sobą całe dnie i noce. Każdy z nas ma swoje zobowiązania i każde z nas wraca do swoich domów dzielonych z osobami trzecimi. Wiele razy mówiłam mu że go kocham, wiele też widziałam w jego oczach, miłości pożądania Niestety nigdy od niego nie słyszę czułych słów, nigdy mnie nie nazywa pieszczotliwie. Na wprost zadawane pytania zawsze ucieka od odpowiedzi albo odpowiada w taki sposób że nie odpowiada. W jaki sposób dotrzeć do niego żeby oprócz lubię odważył się na coś więcej i nigdy nie wracał do kobiety z którą mieszka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problem w tym ze my kobiety traktujemy inaczej zwiazek z kochankiem niz mezczyzni zwiazek z kochanką. My mamy kochanków bo nie chcemy byc z męzem a boimy sie odejsc, bo dziecko bo to bo tamto, bo sie w malzenstwie nie uklada i takie tam. Kobiety zazwyczaj spotykaja sie potajemnie z kims kto wpadl w oko, czy zakochuja sie.. no zazwyczaj z naszej strony jest to emocjonalne przywiazanie do tej drugiiej a raczej trzeciej osoby.. Natomiast zwiazek faceta z kochanka zazwyczaj przebiega inaczej i jest spowodowany nudą. Mężczyźni sypiający z kochankami, sypiaja z kochankami i dobrze tak im. Kochanka spelnia role kochanki. Natomiast to kobieta oczekuje czegos wiecej i zabrza temu mezczyznie jego wizje kochanki, to dlatego nie uslyszysz od niego zeCie kocha, to dlatego nie bedzie brnąc w tematy. Nie dotrzesz do niego bo z jego punkt widzenia czyli faceta ktory sypia z kochanką- nie ma sensu docieranie i drązenie glębszego tematu. Ty masz byc kochanką a nie kolejną zoną. Gdyby chcial, to by od niej odszedl, on chce miec odskocznie a nie kolejną kobiete, kolejną zone. A jak bedziesz nalegała to i Ciebie zostawi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikkaa
Jeżeli on ma kobietę to dlaczego Ty sie pakujesz pomiedzy nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoja chwila prawdy
jesteś tylko workiem na spermę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szyderca bez serca
to moze ja odpowiem Ci na Twe rozwazania otoz prawda jest brutalna jestes tylko przygoda ma kobiete do ktorej zawsze bedzie wracal a Ty przez jakis czas bedziesz tym przyslowiowym worem na sperme a pozniej Cie odpuli;) i znajdzie nowa daj sobie spokoj dziewczyny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×