Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość y5ett

cyfrowy polsat pomocy

Polecane posty

Gość y5ett

11.12 2009 zawarłam umowe z cyfrowym polsatem na 29miesiecy. umowa juz sie skonczyla. chce zlozyc wypowiedzenie umowy ale nie nwiem jak napisac. bo wiele osob zlozylo wypowiedzenie i dostalo kare za zlozenie wypowiedzenia przed terminem,pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunkaaaa
Nie wiem jak w cyfrowym polsacie ale u części operatorów są gotowe druki wypowiedzeń. Zalezy jak umowy są sformułowane. Bo podstawowy okres umowy Ci się skończył i jak została ona przedłuzona ??? Na czas okresnolny czy nieokreślony??? Jesli nieokreślony to Piszesz , że z dniem tym i tym wypowiadasz umowę o świadczenie usułg telekomunikacyjnych i czekasz najprawdopodobniej do następnego okresu rozliczeniowego na wcielenie jej w życie. Natomiast jesli przedłuzona została na czas określony to są dwa wyjścia: -Rozwiązać i zapłacić karę, -Czekać do jakiejś zmiany regulaminu po czym iść i rowiązać umowę uzasadniając brakiem akceptacji dla wprowadzonych zmian Ewentualnie można pisać reklamacje , że przedłuzono bez twojej zgody. Ale to na dwoje babka wróżyła bo nie wiemy jak sformułowana jest Twoja umowa podstawowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giurti
podstawowy okres trwał 29 miesięcy od 24 grudnia 2009 do 24 kwietnia 2012. i pisze zeumowa abonamencka zawarta na okres podstawowy ulega przedłużeniu na kolejne 12 miesieczne okresy zwane okresami dodatkowymi. jak ja mam to rozumiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giurti
czy ktos mi wreszcie pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giurti
ludzie doradzcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pclider
wejdz na google i wpisz wzór wypowiedzenia cyfrowy polsat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttikka
tak, pomoże Ci konsultant z biura obsługi klienta poda ci konkretne daty, kwoty i co gdzie napisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marttikka
powiedz że chcesz wypowiedzieć umowę i nie zapłacić kary. oni od tego są zeby Ci pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giurti
chyba zartujecie. konsultant mi nie pomoze. kare zaplace jak wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto ma Tobie pomóc jak nie konsultant ? Ja w Polsacie jestem już 5 lat i zawsze jak dzwoniłam to pomogli i tłumaczyli czasami jak krowie na rowie jak nie rozumiałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje tam :(
napisz swoj nr pesel nr karty i dekodera oraz ze wypowiadzasz umowe twoj podpis i wszystko ludzie czy to takie treudne troche POMYSLEC wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje tam :(
zyczxe powodzenia jezeli bedziesz dzis dzwonic o tej godzinie moze sie do 21 dodzwonisz hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giurti
zebyscie chociaz troche zrozumieli o co mi chodzi a nie sie wymadrzali. wypowiedzenie napisac jest latwo ale wazne jest kiedy to wypowiedzenie wyslac zeby nie zaplacic kary. bo w umowie jasno pisze z e jak minie 29 miesiecy to potem sa 12miesieczne okresy dodatkowe. i tego sie boje bo jezeli wysle sie wypowiedzenie w niewlasciwym czasie to zaplaci sie kare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje tam :(
czalowieku jezeli umowa sie zakonczyla to sie zakonczyla cp przedluza ci umowe na 12 miesiecy zeby swiadczyc usluge kary umownej nie bedzie naliczanej albo okolo 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giurti
skoro okres podstawowy trwal od 24.12.2009 do 24.04.2012 i teraz uległa przedłuzeniu na kolejne 12 miesieczne okresy dodatkowe to moge wypowiedziec ja w kazdej chwili i nie zaplace kary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martunkaaaa
Skoro uległa przedłużeniu na 12 miesięcy co za wcześniejsze wypowiedzenie zapłacisz Karę. Skoro umowa przedłużyła się od 24 kwietnia 2012 to obowiązywała będzie do 24 kwietnia 2013. Więc musisz na początku marca iść złożyć wypowiedzenie. Ogólnie w większości regulaminów operatorów jest , że umowy rozwiązuje się z co najmniej 30 dniowym wyprzedzeniem. Zresztą jak Powiesz pracownikowi salonu , że chcesz po zakończeniu tych okresów dodatkowych zrezygnować ze świadczonych przez nich usług to na pewno Ci powie co napisać by było ok. Przecież tam też pracują ludzie. I jak konsument jest normalny to oni nie rzucają kłód pod nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giurti
myslalam ze musze wypowiedziec przed 24 stycznia z 3 miesięcznym wyprzedzeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giurti
przeciez umowe nalezy z 3miesiecznym wypowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giurti
pomozcie mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Które umowy rozwiązuje
się z 3 miesiecznym wyprzedzeniem????? Człowieku masz wyłożoną kawę na ławe i jeszcze jeczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awruk
w cp obowiązuje trzymiesięczny okres wypowiedzenia , proszę to zrobić do24.01.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awruk
koniecznie listem poleconym , jeśli dekoder jest udostępniony to należy go również wysłać do cp do 24.05.2013 wraz z kartą , pilotem i okablowaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracuje tam :)
ja sie nie dziwie ze potem takie tepaki do nas dzwonią napisalam łopatologicznie prosciej sie chyba nie da wyslj wypowiedzenie jak najszybciej i za 3 miechy umowa bedzie rozwiązana do punktu to nawet nie radze sie wybierac bo oni nic nie wiedzą i tak dzwonią do glownej siedziby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giurti
jedni piszą ze juz teraz a inni ze miesiac przed i skad ja mam wiedziec kiedy mam wyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giurti
a ta martulka napisala tak: Skoro uległa przedłużeniu na 12 miesięcy co za wcześniejsze wypowiedzenie zapłacisz Karę. Skoro umowa przedłużyła się od 24 kwietnia 2012 to obowiązywała będzie do 24 kwietnia 2013. Więc musisz na początku marca iść złożyć wypowiedzenie. a awruk napisał inmaczej kurwa i co w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awaruk
PRACUJE TAM :) ma rację , nie rozumiesz prostego tłumaczenia , wypowiadasz teraz , umowa ulega rozwiązaniu z dniem 24.04.2013 , jeśli wypowiedzenie dotrze do cp po 24.01.2013 okres wypowiedzenia będzie liczony od kolejnego okresu rozliczeniowego czyli od 24.02.2013 i oczywiście będzie trwał 3 miesiące. na pewno będzie się z Tobą kontaktował Dział Utrzymania Klienta z propozycją umowy , Ty jej przyjmować nie musisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×