Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Androgen

;).

Polecane posty

Gość Przedmiot z ludzi
Androgen jeżeli "pierwsze zdjęcie jest dla mnie odjazdowe" to znaczy, że chyba masz ukryte pragnienia w stosunku do mężczyzn.:( Bo na tym zdjęciu najwięcej jest umięśnionych pleców samca.:( Nie wypieraj siebie Androgen.:( Nic w tym złego.:( Też lubię takie zdjęcia z wyjątkiem pierwszego, bo właśnie za dużo w nim męskiego ciała.:( Ostatnie najlepsze.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedmiot z ludzi
Kolejne zdjęcie, które zaproponowałeś tylko potwierdziło to co napisałem.:( Masz fetysz męskich umięśnionych pleców.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmniej typowo męskie a nie jakies albumy z cipkami:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedmiot z ludzi
Czy po treningu siłowym przeglądasz się w lustrze i analizujesz umięśnione plecy, a w szczególności klatkę piersiową? Dobrze znasz odpowiedź "dominancie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szerokie barki, wąskie biodra, cudowny, twardy tyłeczek, mój facet właśnie ma takie kształty...uwielbiam je! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam napisać, że ta pani ze zdjęcia nr trzy bodajże ma rewelacyjne cycki. I nie, nie jestem lesbijką. "Kobiata przyparta do muru niewiele może" chciałabym tak niewiele móc :D jak większość kobiet z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Czy pozowałybyście nago do zdjęć?" Ala :) I fakt... były piękne co poniektóre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roland22
Nooo i ładna kość łonową...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedmiot z ludzi
To dobrze, że chciałybyście. Każda normalna samica lubi być potraktowana jak "szmata" ; "worek na spermę"; jak obiekt do "ruchania". Jesteście genetycznie do tego stworzone. WuCety.:( Oczywiście tylko podczas stosunku, bo w życiu to szacunek musi być i poszanowanie godności.:( Kolejna uwaga: Często impotenci podniecają się takimi "art galery". Czego przykładami są: Androgen, Doktor Drejfus.:( I zauważam, że to co giermek zapowiedział jako "art" niewiele ma wspólnego ze sztuką.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedmiot z ludzi
Impotent się obruszył.:( Skorzystaj z rady Androgena i wyjdź pobiegać, to poziom testosteronu podniesiesz do normy. Chyba że jeszcze noga boli, to lepiej nie.:( Iskierka daj spokój.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze kilka takich fotek, poprosze:P Niesamowicie pobudzaja wyobraznie i przywołują wspomnienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co w tym złego, że facetowi może się podobać wyglad drugiego faceta. Przeciez to nie świadczy o tym ze jest odrazu homo. Tak samo z dziewczynami, możemy przeciez stwierdzic, ze laska wyglada na zdjeciu mega seksownie, ale to nie znaczy ze robie sie mokra na jej widok, albo ze ejstem lesbijka lub nawet bi. Akt ma za zadanie pokazac piekno kobiecego i meskiego ciała, a obserwatorzy oceniac, bez wysnuwania kto jakiej jest orientacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabi46
Daj fotki bi lub les jak tam są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×