Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem zdrowa

wyleczylam raka

Polecane posty

Gość gość
ja wiem ze je/zus leczy raka oczywiscie kto chce wystarczy sie do nie glo zgłosic i powierzyc sie jego woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odmawiajcie koronke do miłosierdza Bozego przez nia wszystko wymodlicie co bedzie zgodne z wola Boza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to kapsaicyna zawarta w papryce chilli ma właściwości antyrakowe. Są leki dla piesków capsomasol. Wytsarczy poczytać na stronie. Kapsaicyna wyniszcza komórki rakowe i rzeczywiście działa. Guzy u psiaków poddanych badaniom ulegają zmniejszeniu. http://capsomasol.pl/capsomasol/badania-i-publikacje-naukowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolkaa09
Ja nie mogłam przełknąć tego oleju... Za ostre. Lepiej łykać kapsaicynę w kapsułkach np w Capsicaps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mironix
Wcale nie dziwi mnie Twój wpis, bo czytałem wiele wyników badań na ten temat. Mój dziadek jakiś czas temu zachorował, ale ze względu na wiek nie chciał poddać się leczeniu, szukaliśmy więc dla niego jakichś alternatywnych sposobów, trafiłem na badania dotyczące wpływu kapsaicyny zawartej w chili, na przyspieszanie śmierci komórek nowotworowych i na przepisy jak zrobić macerat, ale babcia powiedziała, że dziadek takiej mikstury nie zechce przyjmować. Zacząłem więc szukać w suplementach, ale to jest ciężki temat, bo składy są niezbyt ciekawe, ostatecznie zdecydowaliśmy się na habaicynę, głównie ze względu na to, że nie zawiera żadnych dodatkowych szkodliwych składników i że ma jeszcze pierzgę pszczelą, która podobno wspomaga pracę wątroby, jestem pełen nadziei, ale zobaczymy dopiero za dwa miesiące jak wyjdą wyniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edyh
@Mironix01:43 Daj znać co u dziadka po badaniach za te 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz działanie sody oczyszczonej i wody utlenionej. I przeczytaj Jerzego Zięby,, Ukryte terapie,, albo obejrzyj na youtube. NTV 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierzga jest dobra, ale nie leczy tylko wspomaga. Mojej koleżance pomogła Wit. C., B17 i D3.Wszystko z tych drogich. Na przykład C było w proszku. Do tego piła wodę utleniona w ilości wzrastającej od 3 do 10 kropli do wody trzy razy dziennie i spryskiwała pierś czystą utleniona wodą kilka razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdoły pleciecie, te wasze metody są równie mało skuteczne co propozycja lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 8:21 Najpierw poczytaj, sprawdź a potem się wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 8:21 Najpierw poczytaj, sprawdź a potem się wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ATLANTAN
chili jest super, każdy jest inny,psychika najważniejsza. a pestki są supersuper, i w oleju i w nalewce i na surowo. kombinowanie w tym względzie, to na korzyść farmaceutyki.a ta obok zbrojeń rządzi światem. zdrowe istoty dla nich niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam wspaniały film z historiami osób chorych na raka, którzy stosowali leczenie terapią hipertermii onkologicznej i którym hipertermia bardzo pomogła. Warto obejrzeć, naprawdę bardzo wzruszające: https://www.youtube.com/watch?v=aNtVjoE_O6k&a mp ;a mp ;t=156s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza klinika jeśli chodzi o informacje, z których można dowiedzieć się wszystkiego o leczeniu nowotworów terapią hipertermii onkologicznej to Biała Onkologia w Gdańsku, wszystko jasno przejrzyście wyjaśnione, pokazane na stronie prawdziwe historie ludzi, wiadomo dokładnie jacy lekarze przyjmują no po prostu baza wiedzy na temat leczenia raka hipertermią.www.bialaonkologia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lanex
Witam. Firma która zajmuje się badaniami, jak i nowatorskim technologiami związanymi z kuracjami onkologicznymi. Współpracujemy zmiedzy innymi z uniwersytetem południowej Californii. Ostatnim naszym celem było, osiągnąć coś czego nie wymyślił jeszcze nikt. Postawiliśmy wszystkich na nogi, w momencie gdy doszliśmy do sukcesu związanego z opracowaniem leku na nowotwór. Lek ten jest zupełnie bez inwazyjne i nie niszczy zdrowych komórek. Niszczy wszystkie komórki nowotworowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hipertermia onkologiczna w Polsce. NOWOŚĆ na Raka w Polsce. ♥ BiałaOnkologia.pl™ _ www.bialaonkologia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Racjonalista

Olej z papryczkami można pić oczywiście w rozsądnych ilościach, ale na wyleczenie tym sposobem trzeba przestać liczyć. 

Leczenie onkologiczne pod nadzorem onkologów daje jakąś nadzieję. Leżałem na jednej sali w szpitalu z chorym, który zrezygnował z chemii po namowie żony na rzecz jakiejś cudownej angielskiej kuracji ziołowej, za którą żona zapłaciła 2200 złotych. Prosili go lekarze, prosiłem ja na prośbę tych lekarzy by nie rezygnował chemii i nic nie pomogło. Zacofanie i zabobon zwyciężył. Za pół roku tego cudownego leczenia zmienił miejsce zamieszkania. Obecny adres zamieszkania Cmentarz Komunalny. Pijcie zioła i jedzcie zdrowe warzywa po ustaleniu z odpowiednim dietetykiem i słuchajcie lekarzy. Mimo całego nieszczęścia zdrowia wam wszystkim życzę i pozdrawiam. Zanim uwierzycie jakiemuś samozwańczemu profesorowi radzieckiemu typu Tołpa poszukajcie w sieci informacji o nim i odechce się wam jego kuracji. Pestki z moreli z kwasem pruskim, woda utleniona do picia to tylko namiastka pomysłów tych profesorów od głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrona
Dnia 18.12.2016 o 01:50, Gość ATLANTAN napisał:

chili jest super, każdy jest inny,psychika najważniejsza. a pestki są supersuper, i w oleju i w nalewce i na surowo. kombinowanie w tym względzie, to na korzyść farmaceutyki.a ta obok zbrojeń rządzi światem. zdrowe istoty dla nich niepotrzebne.

 To prawda, psychiczne nastawienie chorego jest bardzo ważne Moim zdaniem  70% sukcesu w drodze do zdrowia..

Wszystkim chorym I cierpiącym dużo zdrowia życzę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×