Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ja za to jestem

3 miliony Polaków ma problem z niepłodnościa

Polecane posty

Gość ja za to jestem

tj 15 % ludzi w wieku rozrodczym, bardzo duzo! A WHO uznało niepłodność za chorobę. Jak mysliscie dlaczego coraz wiecej par choruje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszechobecna chemia .choroby ,zbyt późny wiek na prokreację ...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja za to jestem
ale coś o tym decyduje, geny ? przeciez wszyscy jemy w zasadzie to samo. Zbyt póxny wiek być może, ale podobno na zachodzie wiek sie przesunął jeszcze bardziej i teraz pierwsze dziecko ma sie na 35 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coraz wiecej par
allium juz w wieku 20 tu paru lat maja problemy nie tylko ci co sie staraja po 30tce bardzo duzo ludzi teraz ma prolbemy dlugotrwala i staraja sie i lecza nawet kilka lat co 4 para ma pproblemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

natura regule sie sama ale to nie pomaga ludzi jest po prostu za duzo!! zyjemy oddychajac spalinami, jedzac smieci i na kupie smieci CO TO ZA ZYCIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezpłodna

Napisze jako ze jestem osoba bezpłodna. Każda bezpłodności bądź niepłodność jest inna i może mieć inna przyczynę. Mogą to być choroby wrodzone, nabyte bądź np. Obniżenie ruchliwości plemników które nie ma do końca zbadanej przyczyny. Mówi się coś o wyżej wspomnianej chemii lub stresie, ale do końca nie jest to temat zglebiony. W moim przypadku jest to endometrioza która spowodowała sklejenie jajowodów. Z kolei u mojego męża występuje dodatkowo obniżona ruchliwość plemników. Dodam tylko ze oboje odżywiany się zdrowo, uprawiamy sport, nie pijemy alkoholu, nie palimy, nie mamy stresu na codzień. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×