Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a tak na marginesie

Babskie spotkanie-menu

Polecane posty

Planuję małe popołudniowo-wieczorne babskie spotkanie u mnie w domu. w sumie będzie nas 4. Ja obiecałam zając się jedzeniem,koleżanki mają przyniesc napitki. Najprawdopodobniej piwko. No i myślę,co zrobic fajnego,smacznego do jedzenia,żeby nie spędzic też zbyt wiele czasu w kuchni. Upiekę jakies ciasto,zrobię jakąś sałatkę. A co z jakimiś przegryzkami? Koreczki? Co na ciepło? Myślałam o zapiekance,albo o pieczonych udkach z kurczaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do madrej laski
chyba ty lepiej wiesz co lubia twoje kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koreczki np oliwka losos wedzony kawalek twardego sera pomidorek mozarella oliwka zielona kostka sera zoltego cebulka perelkowa kawalek jakiejs wedliny koreczki wbij w pomarancze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ixyyyyyyyyyyy
nie staraj sie zbytnio, do piwa pasuja proste dania - jakas kielbasa, chleb ze smalcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkąd robię rosół
zrób koperty z nadzieniem mięsno pieczarkowym - kup ciasto francuskie i zrób farsz np.ugotuj mięso(może być,wołowina,wieprzowina) do gotowania mięsa dodaj dwie spore marchewki, pietruszkę 1 pora,.Na patelni zeszklij sporą cebulę pokrojoną w drobną kostkę oraz 20-30 dkg pieczarek pokrojonych w kostkę.Podsmaż je i podlewaj wywarem z mięsa,aż będą miękkie.Przesmaż jeszcze,aż całkiem odparuje płyn,Mięso zmiel w maszynce przez cienkie sitko razem z ugotowanymi warzywami dodaj pieczarki wymieszaj ,dopraw solą i pieprzem,ciasto pokrój na kwadraty i formuj koperty.posmaruj rozmąconym jajem i upiecz na złoty kolor.Można podać do picia czerwony barszczyk.Tak wyglądają i są naprawdę pyszne http://www.garnek.pl/intma43/18189638/francuskie-koperty-ze-szpinakiem ,Możesz tęż zrobić szaszłyki lub pieczeń rzymską faszerowaną jajkami,lub zwyczajne placki ziemniaczane,usmażone wcześniej,połóż na każdym plaster sera pleśniowego(dobrego),posyp szczypiorkiem i przed podaniem zapiecz w piekarniku lub mikrofali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×