Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na pewnoooooooo cos wiecie

TERMOMETR.... raz a porządnie....!!

Polecane posty

Gość na pewnoooooooo cos wiecie

zainspirowana tematem o zbijaniu goraczki chcialam prosic Was o polecenie jakiegos dobrego termometru do mierzenia temperatury dziecku. Cena nie gra roli, ma byc porzadny i dokladny! Mam juz dosc zaklamanych badziewi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liddiiaaa
polecam microlife jest bardzo dobry a odradzam firmy AEG mierzy bardzo niedokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdaf
kup rtęciowy na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykly, eketroniczny za 13zl
z apteki, kupilam tez brauna za 200zl do ucha- porazka!!! dziecko ma 37,5 a ten wskazuje 39,5. jak nie ma goraczki to OK, ale jak juz podnosi sie temp. to termometr szwankuje, niby jest tez do czola, ale przy goraczce potrafi pokzac 35,5 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
microlife na podczerwien.Polecam szczegolnie przy malym dziecku. Sprawdzalam kilkakrotnie mierzac w jednym czasie starym rteciowym pod pacha i pstrykajac czolo. Wynik praktycznie ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potwierdzam tak tak...
Najlepsze są rtęciowe ja mam 2 już jakieś 10 lat.Dokładniejszych nie znalazłam,a próbowałam elektronicznych,do ucha i w smoczku,w różnych cenach,niektóre z kosmosu i różnych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam microlife jestem wlasnie z dzieckiem w szpitalu i go tu uzywaja i super sie sprawdza kosztuje ok 100 tylko nie kupuj kardioline (jakos tak) zamowilam i teraz musze zwrocic pokazuje jakies glupoty i trzeba sie nagimnastykowac zeby cokolwiek zmierzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anioleczeekk1986
No wlasnie powiedzcie prosze jaki termometr kupic, mam elektroniczny, taki co sie przyklada do czola lub ucha, na podczerwien, , ale on za kazdym razem wskazuje maluszkowi inna temperature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nalll

Jest duży wybór termometrów z podczerwienią teraz w sprzedaży. Ja mogę polecić niemiecki model nonContact, to jest firmy Geratherm. Mam porównanie z moim poprzednim bezdotykowym, gdzie ciągle były jakieś problemy, albo przekręcał wyniki, albo gubił sygnał, albo wyświetlacz ciemniał. Teraz wszystko mi działa perfekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaaa

Jedna dziewczyna w szkole rodzenia polecała mi BabyTemp dla dziecka i faktycznie zdaje to egzamin. Mierzy błyskiem i nie wypacza tych badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta
Dnia 31.01.2019 o 13:34, Gość nalll napisał:

Jest duży wybór termometrów z podczerwienią teraz w sprzedaży. Ja mogę polecić niemiecki model nonContact, to jest firmy Geratherm. Mam porównanie z moim poprzednim bezdotykowym, gdzie ciągle były jakieś problemy, albo przekręcał wyniki, albo gubił sygnał, albo wyświetlacz ciemniał. Teraz wszystko mi działa perfekt.

Zaproponuję też model Non Contact. Prosty w budowie, bardzo wszechstronny w działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna
Dnia 19.02.2019 o 15:00, Gość dariaaa napisał:

Jedna dziewczyna w szkole rodzenia polecała mi BabyTemp dla dziecka i faktycznie zdaje to egzamin. Mierzy błyskiem i nie wypacza tych badań.

Też sobie chwalę Baby Temp. Badanko trwa moment, wynik jest dokładny, nie trzeba się gimnastykować żeby włożyć termometr pod pachę itd. jak to ma miejsce przy klasycznej metodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajka

Myślę że jak najbardziej Multitemp będzie dobrym pomysłem dla rodziny z dziećmi. Mierzy i dotykowo przy skroni/uchu i bezdotykowo (co się przydaje choćby jak trzeba sprawdzić czy mleko jest już ciepłe i gotowe do podania bobasowi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska

Jeżeli zalezy Tobie na dobrym termometrze to polecam z całego serca Non Contact. Zdecydowanie jego zaletą jest to, że jest on bardzo dokładny. Potrafi zmierzyć temperaturę zarówno ciała jak i na przykład wody do kąpieli. Kapitalne rozwiązanie dla każdego młodego rodzica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek

Długi czas się zastanawiałem, czy w ogóle jeszcze można kupić taki klasyczny termometr, moi rodzice sobie nie wyobrażają innej opcji jak szklany termometr i udało mi się trafić na Gerathem Classic i zdecydowanie sobie go chwalą. Dobra opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Serio ktoś się nabiera na te wasze słabe reklamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×