Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Inka0811

Brak pokarmu

Polecane posty

Witam,. mam problem zanika mi pokarm.... :( córcia niedługo skonczy 6 tyg a mi zanika pokarm. Przed chwila próbowałam wycisnac ale z obu piersi poleciało tylko kilka kropli. Pomocy co mam robic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xncbxncbx
A jak często w ciągu doby ją przystawiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjd
Przystawiac, odciagac, masowac. Niekiedy recznie nic nie.wycisniesz a dzidzius swoje wyssa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejek i spółka
Właśnie, jak często córka ssie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMM333
Ale mała jest głodna czy tylko tak wnioskujesz bo nie leci jak wyciskasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thgjfnjvjjcccxx
przystawiac, przystawiac, przystawiac dziecko. kiedy ja mialam taki problem przez caly dzien pozwalam synkowi ssac na zmiane z kazdej piersi, pilam wode doslownie litrami i herbatke z hippa na laktacje. na drugi i trzeci dzien bylo juz lepiej. pozniej okolo 10 tyg znowu ten sam problem ale dalismy rade. karmilam rok :) w koncu moj maly cycoholik sam zrezygnowal z piersi. az mi sie wierzyc nie chcialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreceglupakreceglupa
i ja polecam herbatkę na laktacje, tez miałam problem a po herbatce jak ścisnęłam lekko pierś to strumieniem leciało :-P i przede wszystkim się nie denerwuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja zapytam
pokarm masz, tylko laktacja ci się unormowała i mleka produkuje się dokładnie tyle, ile potrzebuje twoje dziecko. Nic wyciskać nie musisz. Inaczej ma się sprawa jeśli zamiast dawać pierś, dokarmiasz mm. Nie ma ssania=nie ma mleka w piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xjd
Jak dasz butle, to po karmieniu. Kryzys laktacyjny. Caly dzien z dzieckiem przy cycu jak chcesz przetrwac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejek i spółka
A ile wody dziennie wypijasz? Spożywasz zdrowe tłuszcze? Wiedz że woda jest potrzebna do wyprodukowania ok 700 ml dziennie a tłuszcze wzbogacają mleko jednak jeżeli któregos zabraknie to organizm będzie produkował liche mleko a małych ilościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pij karmi :) dobrze robi na
laktacje, przystawiaj jak najczesciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja miałam podobnie ale u mnie
powodem było to że za mało jadłam bo sądziłam że organizm i tak wyprodukuje swoje a ucierpię co najwyżej ja ale byłam w błędzie bo laktacja zaczęła mi zanikać jak córka skończyła 3 tygodnie i wzięłam się za siebie. Według porady położnej piłam dziennie 2 litry płynów (czystej wysokozmineralizowanej wody ) , soki warzywne zakrapiane olejem lnianym (ma wysoką zawartość kwasów omega 3) i zadbałam by moja dieta była bardziej kaloryczna (zdrowe kalorie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
herbatki pije od narodzin. Bo z pierwszym dzieckiem też miałam problem i karmiłam tylko do 4 miesiaca. Kurde a ja już dzis dałam jej butle bo mi jej strasznie było szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja miałam podobnie ale u mnie
Nie dodałam co położna mi powiedziała o herbatkach laktacyjnych. Powiedziała że nie wolno ich pić więcej niż 3 filizanki dziennie a najlepiej tylko dwie gdyż to jest zioło i może rozregulować pracę żołądka i bardziej zaszkodzić niż pomóc. Nawet na mojej herbatce koperkowo anyżowej pisze że dwie dziennie. Wody nie wolno pić więcej niż dwa litry bo za duża ilość (tak jak zalecają według starej szkoły) spowoduje wypłukiwanie substancji mineralnych z organizmu matki i zamiast nawodnić organizm doprowadzi do skutku odwrotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smdnjsdn
może odciągaj laktatorem po każdym karmieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inko miałam to samo po dwóch miesiacach karmienia. cyce puste, zdenerwowana mała puszczała i płakała. Przystawiac i przystawiac ale nie wtedy gdy dziecko krzyczy, jednorazowo w ramach pomocy mm moze byc. Zauwazyłam ze trzeba wiecej pic, ale po herbatkach nie miałam wiecej mleka, lepsza jest woda mineralna. I w nocy karmic nawet jak spi, to na spiocha. Zuzia ma 4,5 miesiaca a moje mleko znowu płynie strumieniami... I jest tylko na cycu. Ciesze sie ze sie nie poddałam a tez mi było ciezko patrzec na moje głodne dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inko miałam to samo po dwóch miesiacach karmienia. cyce puste, zdenerwowana mała puszczała i płakała. Przystawiac i przystawiac ale nie wtedy gdy dziecko krzyczy, jednorazowo w ramach pomocy mm moze byc. Zauwazyłam ze trzeba wiecej pic, ale po herbatkach nie miałam wiecej mleka, lepsza jest woda mineralna. I w nocy karmic nawet jak spi, to na spiocha. Zuzia ma 4,5 miesiaca a moje mleko znowu płynie strumieniami... I jest tylko na cycu. Ciesze sie ze sie nie poddałam a tez mi było ciezko patrzec na moje głodne dziecko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×