Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynka93

Mężczyzno odezwij się........

Polecane posty

Nie ma nic do opowiadania poza tym, że ośmiogodzinne szkolenie z bhp, logistyki i jakości połączone z wypełnianiem multum papierów doprowadza człowieka do śpiączki. Zasypiałam tam na stołku. A jutro na 14 do pracy, więc nie będę z Wami rozmawiać wieczorami niestety..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak wstałam później niż powinnam i wiecznie się spieszę przed wyjściem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka dziękuje :D Kasia każdy z nas się chyba rano śpieszy :D Moje najczęściej mówione zdania rano to "jeszcze 5 minut„ lub „ Sprawdzę czy tryb drzemki działa" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To drugie zdanie ciekawe chyba je jutro wypróbuję ;) ja mówię tylko jeszcze 5 minut, jeszcze minuta :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogadałabym jeszcze ale jednak położę się już spać. Przyjemnych snów życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a wy o której wstajecie? Kasia pochwalisz się gdzie pracujesz? :) Niedługo wiosna to będzie się lepiej wstawało niektórym :D (na mnie to nie działa :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście o 7, tą są pozytywne aspekty pracy od 14 od 22 :D a Ty leniuchu, przyznaj się, nadal wstajesz w południe ? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiem Ci, że faceci którzy mieli ze mną szkolenie są co najmniej nie dla mnie, albo pod 40, albo żonaci, albo.. dziwni, że tak powiem :d zobaczymy czy ludzie na hali będą tak samo.. odmienni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm.. nie bój się, teraz równouprawnienie góruje więc może nawet i w Twojej pracy zawita kobieta :d a tymczasem dobranoc Mój Drogi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ktoś przeczyta ale weszłam na chwilkę się przywitam ;) cześć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam, że odpowiesz "ok" i będzie koniec rozmowy ;) a tu widzę, że się jednak rozgadujesz :D Paa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz czyli możesz się umówić z dziewczyną na wieczór jak wcześniej niewiele mówiłeś ;) nie jest tak źle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×