Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynka93

Mężczyzno odezwij się........

Polecane posty

Oglądałam Batmana, świetna część :D Byłam na "nieletni/pełnoletni" zwariowana komedia, wybrałam się, bo twórcami filmu byli ludzie którzy zrobili Kac Vegas, a ten film uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekonamy się :D Ja nie ściągam , tylko oglądam online jak jest coś interesującego, a brak kasy do kina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna fajna ale humor mam kiepski i najchętniej jutro też bym nigdzie nie wychodziła. A co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj musiałem jechać do rodziny i wynudziłem się tam jak mops :) dodatkowo cały dzień walcze z bólem gardła. A co się stało że masz zły humor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah te spotkania rodzinne i ta pogoda, że łatwo o przeziębienie. Ja się dzisiaj na kimś zawiodłam i w sumie to nie wiem na co liczyłam. Wychodzi na to, że jestem naiwna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czemu ale mnie to śmieszy W pewnej wiosce mieszkał sobie gospodarz który miał kurnik. Co noc przychodził sprytny lisek i pożerał jedną kurę albo koguta-zależy na co miał chęć. Trwało to miesącami aż pewnego razu gospodarz schwytał liska i spytał się go -Czy to ty wyjadasz stopniowo mój drób? Na to sprytny lisek odpowiedział -Nie. A tak naprawdę to był on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×