Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynka93

Mężczyzno odezwij się........

Polecane posty

U mnie właśnie niestety tylko książki ;) Właśnie muszę się przejść do plusa bo umowa mi się kończy i może będą mieli dla mnie jakiś telefon na którym będę mogła się połączyc z internetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!;) oczywiscie,ze moge zostac swiadkiem ;D 123 chlopak- a my co,single dalej?;D Kasia,mam nadzieje,ze z humorem i samopoczuciem u Ciebie juz lepiej i wszystkiego dobrego,by kazdy dzien przynosil cos nowego,ciekawego i dobrego ;) ;) Ja jestem w play i nie narzekam i tak samo jak Ty Bartku leze w lozku z telefonem w reku ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie heyah. Mam kartę od plusa ale jej chyba z rok nie doładowywałem co równa się sjasowaniem numeru. Na mnie już pora bo już gówniarzowi przeszkadza że internet włączony :/ Za to jutro możemy pisać do samego rana XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka jak nie myślę to jest dobrze ;) dzięki za życzenia. Jaka córka Bartku? Czy ja o czyms nie wiem? Jutro możemy pisać od wieczora :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;Kasiu to najlepiej zajac sobie glowe czyms innym,mi to pomaga,chociaz tez mam czasem dni,kiedy najchetniej przelezalabym w lozku ogladajac filmy np. Bartku! Dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie bardzo fajne. Opiekuję się teraz już 1,5 roczną dziewczynką. Zaczynałam jak miała 7 miesięcy. Miałeś się dzisiaj pochwalić, więc słucham ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×