Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynka93

Mężczyzno odezwij się........

Polecane posty

Hej :) ja witam spod ciepłej kołdry z kubkiem herbaty obok. Ciężki jest żywot chorego człowieka..a co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi tez przydaloby sie nadrobic zaległosci :D oj nie.. normalnie do pracy chodzę, ale antybiotyk mam :D zmykam już życzę miłego wieczoru moi drodzy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia-25
Ja jestem ale pewnie teraz nikogo nie ma. Zresztą mam taki nastrój że nic tu po mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez tak myślałam :) a wiesz nie wiem jakiegoś zaćmienia dostałam i wpisałam inny nick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha :) a nie ma za co :) Nie przypominaj mi o świętach. już bym chciała żeby było po nich. Moim zadaniem jest zawsze pieczenie no i zakupy zrobiłam żeby było z czego gotować :) A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, tylko święta chciałabym spędzić z kimś bliskim a w święta szczególnie odczuwam jego brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc :) A ja życzę miłych i przyjemnych :) A może Kruszynka tutaj zaraz wpadnie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! nie mogłam wczoraj, bo już spałam moi drodzy :D Ale o to jestem :) jak przygotowania? sałatka zrobiona i tyle mojej pomocy, teraz sobie odpoczywam i czytam :D a Wy jak tam? aż się nie chce z domu wychodzić w taką pogodę.. kiedy ta wiosna? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda jest beznadziejna :/trzeba poczekac jeszcze troche.A ja sprzatalem i w kuchni pomagalem jak zawsze.Troche sie narobilem,nic mi sie juz nie chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja też już jestem :) Jeśli chodzi o moją pomoc do świąt dto mam łatwe zadanie nie przeszkadzać :D To siedzę sobie czytam gram i jak mogę pomagam w kuchni (tak do gotiwania mam dwie lewe ręce :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×