Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kruszynka93

Mężczyzno odezwij się........

Polecane posty

Jakie zainteresowanie. Nie spodziewałam się aż mi się miło zrobiło :) dla mnie bardzo źle, chociaż wiem, że za bardzo się przejmuje, po innych by to spłynęło. Ale Bartku z forum nie opuszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu, może to zabrzmi banalnie, ale po każdej burzy wychodzi słońce..Będzie dobrze wystarczy trochę czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem wiem tylko ja już tak mam, że ciężko mi myśleć pozytywnie. Dobra ale miałam nie marudzić przecież :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy w porządku w końcu moje dzieciątko nie mówi już do mnie tak często "mama" tylko nauczyła się mnie nazywać "po swojemu" :) a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie jak zaczniesz pracę :) ale bez przesady z tym nierobem :) jak to się mówi jeszcze się w życiu napracujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahwa
Oj przyszła, przyszła. A Kruszynka założycielka tego topicu znalazła już jakiegoś mężczyznę na poważnie, albo coś jest na rzeczy? Wybacz że tak wypytuję ale śledzę ten temat i jestem po prostu ciekawa :-) ja poznałam ostatnio w klubie jednego pana, zobaczymy czy coś z tego wyjdzie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Wiosennie za oknami mamy, dlatego tutaj tak słabo piszecie! :D kahwa - nie, jeszcze nie znalazłam, widocznie jeszcze się gdzieś ukrywają ci mężczyźni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kolega23
A ja bym chciał sie przekonac ze jest sens ciagle wierzyc w milosc.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartku,tak wiem,ze wy mezczyzni uwielbiacie lato z tego powodu ;D Kolega- szczerze to ja jeszcze nadal mam nadzieje,ze prawdziwa milosc istnieje na ty swiecie,kurczowo sie jej trzymam,moze kiedys znajde mojego Mezczyzne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Piszcie coś więcej bo tak dla odstresowania miło się to czyta :) nacieszmy się może wiosną a lato niech jeszcze poczeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×