Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zawstydzona mężatka

zawstydzona mężatka

Polecane posty

Gość zawstydzona mężatka

Jestem zamężna i mam dziecko, a dzisiaj w nocy śnił mi się seks z księdzem, prawiczkiem! To było bardzo podniecające, a z drugiej strony zawstydzające, no i nie w porządku w stosunku do męża. Czy mam powody aby mieć wyrzuty sumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On...25
To tylko sen nie martw sie Ty nie odpowiadasz za sny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona mężatka
dzięki za odpowiedz, głupio było mi spojrzeć mężowi w oczy z rana... Ale może rzeczywiście nie ma sensu się zamartwiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On...25
Co innego jak bys go zdradzila a sen Ty za to nie odpowiadasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doktor marchewa
a ten ksiadz-prawiczek bral Cie analnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S.P.L
Jak ja miałbym sie spowiadać z snów erotycznych z osobami, które znam ja i moja ukochana, to musiałbym z konfesjonału nie wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On...25
mezatko moze chcesz wymienic sie meilem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz, po ten sen był całkowicie nierealny - nie ma księży prawiczków;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie zaszkodzi przy najbliższej spowiedzi zwierzyc się ksiedzu z tego snu... oj, chciałabym zobaczyc jego minę. Bezcenne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toyboy
Nie ma sensu się zamartwiać. Ciekawe czy to ksiadz którego znasz - wtedy twoje pragnienia przybierają bardziej konkretny obraz. Jeśli nie, to według mojego wyczucia obrazują ukryte, zakazane pragnienia. Oczywiście te które są w tobie nie w nim. Każdy ma takie lub podobne pragnienia odnośnie seksu, pracy, władzy i takich tam - to normalne. Czyli jest być moze w tobie coś w temacie seksu czego nie wiesz lub się boisz. Nie chodzi tutaj o księdza wprost ale o coś w twoim mniemaniu zakazanego, nie przystającego do normy, coś czego jeszcze nie było lub nie próbowałaś (prawiczek). Może z mężem to odkryjecie :-) Nie jestem żadnym psychologiem, to takie moje wrażenie w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawstydzona mężatka
Dziękuję Wam wszystkim za odpowiedzi:) Mój mąż był prawiczkiem, bardzo mi się to podobało. Co ciekawe ja znam tego księdza (nie wiem czy jest prawiczkiem:] ) I strasznie go nie cierpię! Z resztą on mnie też bo zawsze jak mnie widzi to się odwraca i ucieka ode mnie:P Do spowiedzi nie chodzę, ale rzeczywiście ksiądz wydaje się taki niedostępny, może to jest takie przyciągające...??? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×