Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piotr1982

pomoc chorym i cierpiacym - pomyslem na biznes.

Polecane posty

Gość piotr1982

heja. bardzo chcialbym pomagac ludziom chorym i cierpiacym, a przy okazji mozna zrobic z tego biznes. w polsce przewlekle choruje grubo ponad milion osob. chodzi mi tu o takie choroby jak nowotwory, aids, ulomnosci fizyczne. chodzi mi o wszystkie takie choroby, gdzie ludzie siedza calymi dniami w domach, ich jedynym oknem na swiat jest telewizor i internet. a gdyby tak stworzyc portal spolecznosciowy dla nich ?! na ktorym czuli by sie swobodnie, nie przejmowaliby sie swoja choroba czy ulomnoscia. tam mogli by ze soba czatowac, rozmawiac, grac wspolnie, wymieniac sie doswiadczeniami, polecac sobie lekarzy. takie polaczenie nk, portalu randkowego, czata, fb. czuli by sie tam luzno, nie czuli by cie odrzuceni od spoleczenstwa, milo by spedzali czas. do tego konkursy smsowe, raz w miesiacu. sms za 2zl. w google poszukalem i naliczylem minimum 1 milion osob chorych przewlekle, a ile chorob jeszcze nie sprawdzilem, ktorych nie znam. niech na portal sie zapisze 200tys osob. kazda osoba po 1 smsa w miesiacu i jest 400tys zl - podatek. i potem losowanie i zaczynamy pomagac. ktos wygrywa, jedym kupujemy leki, innym specjalistyczny sprzet itd itp. potem portal sie rozrasta, jest wiecej ludzi, wiecej pieniedzy, sponsorzy daja reklamy (ale tylko reklamy medyczne bysmy wstawiali) co miesiac pomagamy juz coraz wiecej liczbie osob. itd itp i taka fundacja polaczona z portalem internetowym moze miec racje bytu. pomaga sie ludziom, oraz zarabia sie pieniazki z fundacji no ale ja nie mam pieniedzy i nie wiem od czego zaczac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfsdfdfdf
szczytny cel, zycze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×