Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie jestem egoistka..

Jak ex zapisany y tel?

Polecane posty

Gość nie jestem egoistka..

Ciekawi mnie jak Wasi partnerzy maja zapisanych swoich bylych/byle w telefonie? Moj facet mial byla zone zapisana zdrobniale po imieniu, zalozmy monia,(zastanawialam sie miedzy sentymentem a tym ze nie nie jest drobiazgowy wiec po rozwodzie nie zmienial) przyznam ze denerwowalo mnie to bardzo mchociaz nigdy mu nie powiedzialam tego i nie dalam po sobie poznac, ale ostatnio poprawil mi sie humor ze jak zmienila nr to zapisal ja.. "adama matka", tak nic nie znaczaco z perspektywy emocji ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lksjf
Ja swojego zapisałam pod "Dzieciorób" bo to mu dalej najlepiej w życiu wychodzi. Właśnie urodziło mu się kolejne, a ma 45 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe hahal)
hehe dobre;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxzxb
Ja swojego zapisałam DUPEK. Gdy nabył następny nr- DUPEK NOWY. Jego kochankę wpisalam- KUR... WOJTKA. Tak do dziś funkcjonuja w mojej komorce, a po rozwodzie już 2 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba powinns wpisac
Ku*** dupka;) a swoja droga co ta kobieta ci zrobila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka.jedna.ja
to chyba jasne... zwiazala sie z zonatym i dzieciatym facetem, zrobila to dobrowolnie, zakladam ze maz pani wyzej nie trzymal jej na muszce ;) oczywiscie nie pomijajac winy meza, ktory majac rodzine wdal sie w romans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona.bez.meza
moj dlugo mial mnie jako "zonka" nie wiem czy dalej ma, ale dlugo tez nosil moje zdj w portfelu, juz mieszkajac z inna, raz zajrzalam z ciekawosci jak prosilam o zwrot zdj, to nie chcial oddac... za to jego kochanki ktore myslaly ze sa wyjatkowe i jedyne zapisane mial jako : kotek1 kotek2 kotek3 :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ex mojego
męża , chciała być ostra jak brzytwa i kiedyś tam chcąc mi dokopac powiedziała, ze ma mój nr telefonu pod hasłem "dziwka". Działo się to przy mężu więc odpowiedzialam jej , ze ja nie mam jej numeru ale mąż ma pod hasłem wirus. Nie chciała uwierzyć, więc mąż pokazał jej . Na mnie ta dziwka nie zrobiła wrażenia, bo poznałam go długo po ich rozwodzie. Ale jej ksywka zrobiła nie małe spustoszenie w umyśle. Od tamtej pory nie zadzwoniła ani razu. Chyba ciągle ma w oczach tego wirusa . A ja zrozumiałam dlaczego tak ja nazwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ex mojego
męża , chciała być ostra jak brzytwa i kiedyś tam chcąc mi dokopac powiedziała, ze ma mój nr telefonu pod hasłem "dziwka". Działo się to przy mężu więc odpowiedzialam jej , ze ja nie mam jej numeru ale mąż ma pod hasłem wirus. Nie chciała uwierzyć, więc mąż pokazał jej . Na mnie ta dziwka nie zrobiła wrażenia, bo poznałam go długo po ich rozwodzie. Ale jej ksywka zrobiła nie małe spustoszenie w umyśle. Od tamtej pory nie zadzwoniła ani razu. Chyba ciągle ma w oczach tego wirusa . A ja zrozumiałam dlaczego tak ja nazwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach.te.numeryyyy
skad wy macie te nr kochanek??? ja nie mam numeru zadnej z kochanek mojego meza, chociaz nie raz z bilingu wiedzialam jaki ma nr, nieraz tez do mnie ktoras pisala ale do glowy mi nie przyszlo zapisywac takiej nr w swoim telefonie :) ja w meza telefonie bylam jako " zonka" i "niunia" bo mialam 2 nr, nawet jak mial kochanki, nie wiem czy zmienil nazwe mojego nr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdddds
lksjf Ja swojego zapisałam pod "Dzieciorób" bo to mu dalej najlepiej w życiu wychodzi. Właśnie urodziło mu się kolejne, a ma 45 lat. brawo!!!!!! OJ EX MA PSELDO;; CHAMM JEDEN;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Śrubka:o
mój miał swoją zapisane Idiotka :) Ja swojego frajerzysko :) Już ich nie mamy w tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w dniu rozwodu
Zmienilam z imienia na zwyczajne "Ex" i juz. Byla zonka mojego partnera zapisana jest u mnie jako "durna" , bo nie spotkalam jeszcze takiego kretyna jak ona na zywo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiamasia1234
ja mam exa zapisanego po imieniu.. ale dałam mu w tel bloka i jak dzwoni to z automatu zrzuca go na pocztę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×