Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przemek_33

praca, praca, praca, praca, stres, praca, praca....

Polecane posty

Gość Przemek_33

o kant doopy rozbić takie życie, tylko ciągle praca, praca, praca, stres, praca, praca, praca, praca, stres i tak w kółko do usranej śmierci. Mówi się że to praca powinna być dla człowieka, a nie człowiek dla pracy - a jest zupełnie odwrotnie - to człowiek jest dla pracy a nie praca dla człowieka. I jeszcze jakby człowiek zarabiał te średnią krajową którą podają w telewizji za tę męczarnie to jeszcze jeszcze... A oni mi płacą 1300 zł na miesiąc i ja mam za to żyć - dorosły człowiek po trzydziestce - no to przecież jest śmiech na sali, płacą mi jak jakiemuś dziecku, na co to starczy ? - na jedzenie ? bo jakbym nawet coś za to kupił konkretniejszego np. jakiś mebel to mi na rachunki nie starczy ani na życie. To ma być życie ? A pracodawcy pławią się w luksusach, a zwykły pracownik nie wie jak ma koniec z końcem związać za te grosze. Jest ktoś na forum kto ma podobnie ? chciałem się wyżalić, dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napiszę w ten sposob....
ludzie po ponad 40latach pracy mają 1700 zl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto cała psycholska. Mogli nasi przodkowie o niepodległośc nie walczyć to pewnie lepiej byśmy an tym wyszli, a tak to masz. Dziaduj człowieku, dziaduj. Ofiaro demokracji i kapitalizmu o ironio wg komuchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *do wyżej
A co k.urwo chciałbyś być niemcem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vv44rkola
a dlaczego mam ci placic wiecej? za to ze ja siedze i myslea ty chcesz miec dobrze?sam wymysl cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostatnia rzecz ao jakiej mysle
po co dawac 15zl?jak znajde za 5zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *do wyżej
a przypierdolił ci któś kiedyś w ryj, bo jak nie to ja z miłą chęcią to zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnn67cudny torcik
a dlaczego mam ci placic wiecej? za to ze ja siedze i myslea ty chcesz miec dobrze?sam wymysl cos dokladnie!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska z wawkiz woli
za 1zl pojdziecie niedlugo dymac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×