Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Płakać mi się chce:(

Nie zgadzajcie się na śmieszne umowy i stawki!

Polecane posty

Gość Płakać mi się chce:(

Bo dzięki temu psuje się rynek. Coraz więcej widzę czy też dostaję oferty za 6 zł / h i umowa....zlecenie. Mówmy głośne stop wyzyskowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giinnniaz worsow78
lepsze 6 niz nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmitkka
ja nie wezmę, to inni wezmą - lepszy grosz niż nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiula44
JA MAM 5 ZŁ /H I CO? LEPSZY RYDZ NIŻ NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorgjhjjjj
Ja dostaję 5zł/h -wolę to niż nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek687346834
Taaa nie zgadzajcie się na śmieszne stawki umowy..... Jak ja się nie zgodzę to na moje miejsce przyjdą inni, a ja za co utrzymam rodzinę ? Prawda jest taka, że bezrobocie jest masakryczne i ludzie zgadzają się na różne rzeczy bo nie mają wyjścia. Ja już nawet przestałam narzekać bo i tak to nic nie da, WYZYSK i tyle :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedlugo beda zgadzac sie
pracowac za miske ryzu i tez beda tlumaczyc sie tym ze nie maja wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 i 2
no ale autorowi chodzi wlasnie o to aby WSZYSCY sie nie zgadzali. wtedy stawki za godzine wzrosna. autorze jestem z Toba oby wiecej takich jak my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyrty
gdyby nikt sie nie zgodzil to musieliby podniesc stawki i dawac normalna umowe.. ludzie sami z siebie zrobili niewolnikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płakać mi się chce:(
Dobrze,że nie jestem sama:P Niedługo za 2zł/ h zasuwać będziecie. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biiedne Dziady
jak wy sie nie zgodzicie to na wasze miejsce przyjdzie taki chinczyk czy turek i pracodawcy beda was mieli w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam sie z autorem...
stawki maleją ,zabierają premie szukają tylko pretekstu żeby czerpać zyski z pracownika i wiecznie tłumaczą sie kryzysem a jakos interes sie kręci zaczynam sie zastanawiać czy ten cały kryzys to nie sciema żeby ktoś sie na tym bogacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yukki
tak pisać może ktoś kto: a - nigdy nie był bezrobotny b - nie ma rodziny na utrzymaniu c- spakował plecak na jutro, a mama rano zrobi kanapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja bym chciała chociaż za te
6 zł pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja bym chciała chociaż za te
10 godzin to 60 zł. Mam na jedzenie dla dzieci i jeszcze coś zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do YUKKI - lepiej nie wypowiadaj sie, jak nie zrozumiales /las/ tematu. Ludzie, ktorzy decyduja sie na dzieci nie majac szans na prace sa nieodpowiedzialni. Oni MUSZA pracowac za marne grosze, bo nie maja alternatywy. Autorce chodzi o zbiorowa niezgode na niewolnicze warunki pracy i placy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja bym chciała chociaż za te
yukki Dobrze napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja bym chciała chociaż za te
bosa bosa A ja się z Tobą nie zgodzę. Zdecydowałam się na dzieci, bo było mnie na nie stać. Zawsze pracowałam. Mam w zasadzie wszystko: dom, samochód itp. Mam bo zarobiłam na to ciężko pracując. Jednak od dwóch lat nie mam pracy i przyjęłabym każdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja bym chciała chociaż za te
I zapewniam Was, że kryzys jest. Znaczną część przychodów pochłaniają ZUSy i podatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płakać mi się chce:(
yukki Moja droga jak nie ma rodziny?! Błędne są Twoje teorie. Mam rodzinę. Mąż pracuje. Gdybym na prawdę musiała,bo bym nie miała co do gara włożyć och to bym wybrała sprzątanie za 1500 zł choćby. A że chcę znaleźć pracę,szukam jej. Ale nie mam noża na gardle, to szukam ale nie za 6 zł za godzinę,proste. Wiem niestety,że jak ja nie wezmę to kto inny weźmie. Dostałam ofertę 6 zł / h od 10 rano na nogach do północy,od razu podziękowałam bo dla mnie to jest jednym słowem chore! Ale jak dla was ok,to się zgadzajcie i na prawdę im więcej ludzi się zgadza tym rynek nigdy się nie poprawi,będzie gorzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płakać mi się chce:(
A ja bym chciała chociaż za te Ja za 8 zł jestem gotowa pójść(chociaż to też nie rewelacja,ale za tyle bym poszła ), ale za 5 zł czy 6 zł ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Płakać mi się chce:(
Kiedyś dostałam ofertę(ze 2-3 lata temu),,Pani przypilnuje moje dzieci,jako opiekunka,dwójka dzieci one będą bajki oglądać,wyjdzie Pani z nimi na plac zabaw, wynagrodzenie z żoną oferujemy uczciwe do tego typu pracy...3zł/h'' nie wiem czy facet jaja sobie robił czy miał nie po kolei w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z autorem... stawki maleją ,zabierają premie szukają tylko pretekstu żeby czerpać zyski z pracownika i wiecznie tłumaczą sie kryzysem a jakos interes sie kręci zaczynam sie zastanawiać czy ten cały kryzys to nie sciema żeby ktoś sie na tym bogacił. jesteś bystry/a jak woda w kiblu skoro dopiero teraz Cię olśniło. Płakać mi się chce:( a Ty weź mnie utrzymuj cwaniaku to rzucę moją robotę nawet dziś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potworalexander
Już wiem dlaczego rynek się psuje.... Jak jest tylu chętnych na pracę za 5 zł / godzinę. A myślałem że więcej jest ludzi jak autorka, i sie myliłem. Nie długo będą pracować za kromkę chleba dzienną...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potworalexander
Invicta ech wy cwaniaczki. Pracujcie pracujcie za 5 zł za godzinę, a niedługo zaczniecie za 3 potem za 2 potem 1 a potem na cel charytatywny dopiero zaczniecie narzekać,kiedy za późno będzie. Bo stawkę podnieść z celu charytatywnego będzie cięzko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potworalexander
A co rok bilet w góre,jedzenie tez,a wynagrodzenia po malutku coraz niżej. Jeszcze rok temu nie widziałem tylu ofert za 5 zł na godzinę co teraz. To co będzie za rok,dwa? Będziecie zapie* za 2 zł/ h trochę śmiać mi się chce z was,ale z drugiej strony płakać bo przez was będę albo bezrobotny albo sam będę zasuwać jak łoś za 2 zł za godzinke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skończcie pluć jadem
cwaniaczki,chcecie to zapierdalajcie nawet za miske ryżu jak nie ma cie za co bachorów wyżywić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cylanderia
Ja mam dwoje dzieci,a ruszę za 5 złotych jak nie będę miała co jeść. Tak to nie pójdę za tyle. Moje oczekiwania to chociaż 8 złotych jak tutaj pisali inni też. Pracujcie za darmo,najlepiej zrobicie. Po co za miskę ryżu lepiej za miskę wody,taniej pracodawców wyniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na glowe upadliscy
cylindra masz racje;) no czy wy nie widzicie tego, ze ponizej 8 zoty na reke to jest lamanie prawa?! a Wy sie zgadzacie na lamanie prawa na umowach smieciowych i przez Was zawsze beda placic takie grosze! jest ustalone minimum to sie tego trzymajmy a nie 5 zloty za godzine jak psu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×