Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

keiti78

Plany????

Polecane posty

Czy ktos zechciałby mi pomoc odpowiadajac na temat rymujac krótko cos na długosc smsa na temat Jakie sa Twoje noworoczne plany rodzinne?"mysle ze tu dobry temat mam czas tylko do połnocy i zero weny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watero
Postanowienia noworoczne, oby nie słomiane, tajemnicą skrytą chwilowo są owiane, ale cichutko szepnę skryte moje plany, że każdy w rodzinie bardziej będzie szanowany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watero
Noworoczna północ wybiła, więc przyrzekłem sobie że w tym roku więcej życzliwości powiem tobie słowo "dziękuję" - by za twe serce podziękować słowo "przepraszam" - by naszą miłość pielęgnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watero
Sylwester, zegar północ mocno wybija więc przyrzekam sobie nie zapić więcej ryja :) Nowy rok na trzeźwo spędzić postanawiam lecz nie będzie to łatwo, wam powiadam, gdyż procenty, imprezki i inne rozrywki towarzyszyły mi zawsze, niemal od kołyski :) Już mi wtedy mamusia flachę dawała a gdy to nie pomogło, cycusia wystawiała :) I tak było dotąd, z wiekiem inne pragnienia odpędzić się nie mogłem od ich łaknienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watero
Co by tu postanowić, żeby się z tego wyrobić? Więcej pracować czy się opierniczać? Nie dłubać w nosie gdy stoję w kuchni przy sosie? Czy sąsiadce w końcu powiedzieć, że nie chcę ją więcej widzieć? A może przytyć? Bo to przyjdzie bez wysiłku Czy przypakować na siłce, jak ty, osiłku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watero
Córkę urodzić, ekstra dom znaleść jego właściciela wokół palca opleść z kasy oskubać, konto opróżnić i z postanowień tych się szczycić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×