Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a ja nie wiem :P

rozmowy o dejrzewaniu

Polecane posty

Gość a ja nie wiem :P

Dziewczyny w jakim wieku były wasze córki jak zaczęłyście rozmowę o dojrzewaniu, a w jakim wieku córki zaczęły miesiączkować? Jak to przyjęły? Jak sobie radziły w szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie podpisze sie
rozmowy o dojrzewaniu zaczełam jak mała miała 5 lat, dostała informacje (dostosowana do wieku) co to jest okres i skad sie bierze dziecko i tyle, jak chce cos wiedziec to pyta i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wiem :P
moja miała35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wiem :P
jak miała 34 lata to pytała, czemu jej tak dziura obrosła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co informowac
5 latka co to jest okres sorki dla mnie to absurd stanowczo za wczesnie ile 5 latkow dyskutuje o miesiaczce i gdzie w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,a,a 92929292
Hahahaha :classic_cool: mi się wydaje ze 10lat to odpowiedni wiek na taka rozmowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wiem :P
najbardziej mnie interesuje w jakim wieku zaczęły miesiączkować i jak sobie radziły w szkole ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wiem :P
a ja nie wiem :P z 21:25 i niżej , weź wyjdz na spacer bo ci beret zryło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wiem :P
to może tak- córka lat 11 (skończy za tydzień) dziś dostała pierwszą miesiączkę, wiem że w jej klasie żadna z dziewczynek nie miesiączkuje/ zastanawiam się czy puścić ją jutro do szkoły , czy jej odpuścić, ma w-f. watpię żeby jej nauczycielka uwierzyła że jest "niedysponowana" /usprawiedliwienia nie napiszę bo baba jest durna , zawsze sie drze i mówi że ona świstków nie przyjmuje dzieci są niestety głupie i nie wiem jak sobie poradzi ze zmianą podpaski/ niby pierwszy okres skąpy , ale po sobie wiem że niekoniecznie.../

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie wiem :P
l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerość rządzi
Ja dostałam na wakacjach między 4a5 klasa. Niestety ale chcą uświadamiać już w przedszkolu. Zawsze lepiej jak się dowie od rodziców i koleżanek. Są fajne książki dostosowane do wieku za pomocą tej książki możesz uświadamiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerość rządzi
od rodziców niż koleżanek miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poroocznikova
Najlepiej apytac jej samej,jak by jej odpowiadalo. jak uwaza,ze da rade,to niech idzie,jak nie -niech zostanie dzien w domu ten jeden raz. moze tez nie ma jakichs boli i moze normalnie cwiczyc -ja np nigdy sie z powodu okrwsu nie zwalnialam z wfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To zależy od dziecka, jak się czuje. Wystarczy porozmawiać i wtedy podjąć decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×