Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość życzę 1245678

-----FAJNE PUBY DO WYNAJĘCIA NA IMPREZĘ WARSZAWA

Polecane posty

Gość życzę 1245678

Gdzie macie coś fajnego sprawdzonego ???do polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzę 1245678
Błagam mam 9 dni na zrobienie imprezy na 47 osób i lokalu brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnwelkn
Może Kafefajka? Na ulicy Oboźnej, fajny klimatowy lokal, centrum miasta, można zapalić fajkę wodną, wypić piwo, zjeść coś. Nie jestem pewna czy lokal można wynajmować, ale zawsze można do nich zadzwonić i zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnwelkn
Może Kafefajka? Fajny klimatowy lokal na ul Oboźnej, centrum miasta, można zapalić fajkę wodną, wypić piwo, zjeść coś, wszystko utrzymane w tureckim klimacie. Nie wiem czy można go wynająć, ale zawsze możesz tam zadzwonić i zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzę 1245678
RNWELKN- dzięki :) na pewno zadzwonię jutro :) A może jeszcze ktoś ma jakieś propozycję ?? może linki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crying winter
chodzi ci o kafefajkę z sziszą? ten lokal nalezy do turka o ile sie nie myle i jest strasznym miejscem, zupelnie odradzam, a jakie masz fundusze/ ? caly pub chcesz wynajac? czy moze zarezerwowac kilka stolików/ jedną salę/górę/vip room ? kluby the eve, klubokawiarnia, remont, w el presidente jest miejsce dodatkowe to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze wawa powisle ;)
oboźna to chyba nie pawilony :D też nie polecam pawilonów :D już lepiej pić pod mostem :O do wynajecia moze cafe66 albo warszawa powiśle - akurat to by starczyło na 40 kilka osob :) super miejsce modne i wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balerinaglina
Pub na MDM siódemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzę 1245678
A MOŻE WAWA POWIŚLE - już lukam w przyjacielu google te miejsca dzięki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnwelkn
crying winter - owszem, lokal należy do Turka i co w związku z tym? Przecież napisałam, ze cały lokal jest utrzymany w klimacie tureckim, a jaką różnicę robi jakiej narodowości jest właściciel? I dlaczego według Ciebie lokal jest strasznym miejscem? Jakieś argumenty? Zależy kto czego oczekuje, mi osobiście się podoba, fajnie jest czasem poleżeć na kanapie, zapalić sobie fajkę i popatrzeć na turecki wystrój wnętrza. Aha i lokal nie znajduje się w żadnym pawilonie;) Mają chyba też lokal na Nowym Świecie, ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnwelkn
crying winter - owszem, lokal należy do Turka i co w związku z tym? Przecież napisałam, ze cały lokal jest utrzymany w klimacie tureckim, a jaką różnicę robi jakiej narodowości jest właściciel? I dlaczego według Ciebie lokal jest strasznym miejscem? Jakieś argumenty? Zależy kto czego oczekuje, mi osobiście się podoba, fajnie jest czasem poleżeć na kanapie, zapalić sobie fajkę i popatrzeć na turecki wystrój wnętrza. Aha i lokal nie znajduje się w żadnym pawilonie;) Mają chyba też lokal na Nowym Świecie, ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnwelkn
i tak od turkow i arabow biore 50zl za numerek albo loda a od Polakow dwa razy tyle hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnwelkn
Marny ten podszyw;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnwelkn
sama jestes marna, a ja z pewnych powodow nie bede tlumaczyc co jest zlego w tym pubie, moze jak bedziesz miec wiecej rozumu albo wlasnego zdania to zrozumiesz a nie bedziesz sie jarac wszystkim co egzotyczne, jesli chodzi o turkow, to niech sobie robia kebab, w zasadzie wkilku miejscach w warszawie sa nawet kulturalni... ale takich lokali nie polecam... chyba ze ktos ma ochote sie przylepic do siedzenia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnwelkn
Mogłaś sobie chociaż zmienić nick a nie pisać pod moim:P Ale teraz widzę do czego sprowadzają się Twoje argumenty, nie lubisz Turków, więc lokal jest bee:D Współczuję ciasnego umysłu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (nie)normalny..
chyba nie umiesz czytac.ona przeckez napisala ze byaaja tez kultuealni ty chyba juz nie jest es ciasna jak mial cie caly istambul i pomniejsze wioski :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rnwelkn
Ty chyba też nie umiesz czytać, skoro doszukujesz się w moich wypowiedziach potwierdzenia na to, że spałam choćby z jednym Turkiem. A poza tym nadal nie widzę związku co moje życie erotyczne ma wspólnego z wyborem lokalu na imprezę przez autora:o Żałosne jest to, że zamiast skupić się na tym co istotne to ludzie drążą narodowość właściciela i wkręcają przy tym coś innym użytkownikom forum:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klub Tygmont w Warszawie! może i Warszawa ma dużo fajnych miejsc, aczkolwiek to miejsce jakoś wyjątkowo przypadło mi do gustu. Interesujące imprezy, dobra muzyka i fajny klimat. Do tego dobre ceny jak na centrum! http://tygmont.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietka20
najlepszym i klimatycznym miejscem jest cafePRL na Jelonkach przy ul.Okrętowej , super właściciel , duża powierzchnia i przede wszystkim cena naprawde niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marwicki
Proszę bardzo - http://tabelaofert.pl/lokale-uslugowe Może tam zostaw ofertę. Ale generalnie wolnych lokali na rynku jest teraz strasznie dużo, a najemcę znajduje wyłącznie ten, kto faktycznie zaoferuje dobrą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PartyCube
Ja bym brał Party Cube Warszawa ! Sala na imprezę do wynajęcia. Chillzone z miejscem do siedzenia, picia, jedzenia, lodówką :) Parkiet z dobrym sprzętem muzycznym, wystarczy odtwarzacz mp3/telefon z wejściem na słuchawki i własną muzyką. Lokal oddalony od mieszkań, można imprezować całą noc. ~ 500 zł w tygodniu, 800 zł w weekend. www.partycubewarszawa.pl fb/partycubewarszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niedawno wynajmowałam pub LAWENDA&JAZZ ( to jest 50m przy metrze Stare Bielany). Lokal dość mały ale bardzo bardzo klimatyczny i na spokojnie pomieści do 25 osób ( mowa o imprezie gdzie każdy ma miejsce na siedząco). Parkiet wystarczający, z fajnym oświetleniem, muzyka z nośników. Przyniesione przez naszą grupę jedzenie i napoje zostały świetnie ogarnięte przez pracowników tj. podgrzanie potraw, przełożenie do półmisków, schłodzone napoje, kawa i herbata do woli. Wszyscy mega zadowoleni i jakie rewelacyjne fotki wyszły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tresssa
Polecam http://piankaztanka.pl/ smaczne świeże piwko i zjeść można też dobrze, ogólnie klimatyczne miejsce, godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanika89
Hmm sprawdź Piankę na Zgoda. Jak dla mnie miejsce super, pyszne jedzenie, piwko niedrogie i bardzo przyjemna atmosfera, w której nieraz już spędziłam naprawdę fajne wieczory! www.piankaztanka.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lokal do wynajęcia od www.teleobiad.pl z Janek. Można u nich też zamówić catering na imprezę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://pl-pl.facebook.com/clubblackroompl/ osobiście tam robiłem i mogę polecić. Fajna miejscówka na urodzinki, a szczególnie, że nie musieliśmy pić tylko wódki, a barman robił dobre kolorowe shoty i fajne drinki. Moja pierwsza 18stka w życiu i troche się stresowałem i z tego wszystkiego zapomniałem zaprać pendriva z muzyką, ale okazało się, że dj ma dużo fajnej muzyki, więc nie było problemu. Bardzo miły ochroniaż Pan Artur pilnował, żeby nikt inny spoza mojej listy gości nie wszedł na moje urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateuszko
Jest tego trochę w mieście, na placu Piłsudskiego masz Bar&Restaurację Bubbles. W każdym razie ja niedawno przekonałem się do tego pubu. Generalnie wrażenie na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×