Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość ja mam termin na 21 lipca
:-) i chetnie sobie porozmawiam na ten temat bo mam akurat straszna migrene i musze czyms zajac mysli ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam termin na 21 lipca
moja pierwsza, objawy iproblemy z jakimi sie zmagam to przedewszytskim nudnosci-okropienstwo ;-)) ale mysle,ze to nie tylko z uwagi na ciaze,ale glownie z nerwow tzn strasznie sie przejmuje zdrowiem dziecka, porodem itd ... dwa razy mialam migrene (dzisiaj jest ta druga hehe )wiec chyba nie ejst tak zle ;-)) podobno teraz ma byc lepiej bo drugi trymestr wiec czekam na dzien bez nudnosci ;-)) a znacie juz plec? nam doktor okresli 6 lutego ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to nie ciekawie;/ hm u mnie na poczatku tylko zle sie czulam,senna slaba i wgl.potem przeszlo i jest ok zero pobjaw tylko szybko sie mecze.moja tez pierwsza a ile masz lat?ja 21w tym roku.ja mam wizyte teraz w czwartek ale na plec to podejzewam za wczesnie chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo..bylam juz 3 razy u lekarza od poczatku ciazy.mogla bym chodzic co tydz najlepiej tak sie martwie...a wolisz chlopca czy dziewczynke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam termin na 21 lipca
ja mam 25 lat...pewnie za wczesnie, my bylismy na usg 2 tyg temu i lekarz powiedzial,ze nie chce nas w blad wprowadzac bo pewnosci niema ,ale w lutym nam powie juz prawie na 100 % czy chlopczyk czy dziewczynka, choc pewnie jak wiekszosc kobiet ja mam swoje wlasne przypuszczenia-ciekawa jestem czy mnie intuicja nie myli ;-)) a ze zmeczeniem i sennoscia to mialam to samo ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam termin na 21 lipca
ojjj chyba nie dodal sie moj komentarz :-) to po raz drugi :-)) : mam 25 lat....w sumie niemam czegos takiego,ze wole chlopca czy dziewczynke ;-)w sumie to banalnie to zabrzmi,ale naprawde odkad jestem w ciazy zrozumialam,ze to oklepane "zeby tylko dziecko zdrowe bylo" ...wcale nie jest takie banalne a naprawde spedza sen z powiek i w sumie tylko to sie liczy, choc oczywiscie moj M.powtarza,ze woli chlopczyka bo pozniej bedzie najstarszy i bedzie tak lepiej dla np.naszych mlodszych coreczek ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo ze masz z kim pogadac:) bo jestem sama ze soba nie mam sie kogo poradzic i wgl a mam wiele pytan i zmartwien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam termin na 21 lipca
zadnych witamin, tylko kwas foliowy, nawet bylam zdziwiona bo nie jadam ryb(nielubie) i zapytalam lekarza czy moge brac tran bo nie jadam ryb a przeciez te skladniki sa niezbedne dla zdrowia dziecka-i ku mojemu zdziwieniu powiedzial,ze absolutnie nie jedyne to w miare zdrowo sie odzywiam ;-) a widac Ci juz brzuszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi lekarz w 14tc powiedział na 95 procent, zobaczymy czy się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam termin na 21 lipca
chodze prywatnie..bo tak...juz czulam ,ze jestem w ciazy ...i zrobilismy w nocy trzy testy (w sumie dziwne to bylo bo wyniki byly negatywne tzn jedna kreseczka a po kilku godzinach zobaczylismy druga niewyrazna) nie mialam swojego lekarza itd i zaczelam dzwonic po gabinetach zeby mnie ktos od razu przyjal i potwierdzil czy jestem w ciazy czy nie..i tak prywatnie trafilam przypadkowo do lekarza do ktorego do dzisiaj chodze i w sumie jestem zadowolona , ale zastanawialam sie czy np na usg nie pojsc tez do innego lekarza (zeby nikt nic nie przeoczyl :P) tak z przewrazliwienia...choc te wszytskie badania i wizyty troche kosztuja niestety ....a to dopiero poczatki wydatkow polecam Ci super rzecz (w empiku kupilam dziennik do prowadzenia ciazy, tam wszytsko jest poukladane-super pamiatka opisujesz objawy odpowiadasz na pytania -opisujesz wizyty, koszty, emocje i dolegliwosci) swietna pamiatka a czasami i pomoc dla kolezanki ,ktora np za rok zajdzie w ciaze a kiedys dla dzidziusia jak podrosnie i zrozumie ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja jestem w miare szczupla mam 51kg wiec nie wiem czasem mysle ze minimalnie widac .hmm to dziwne ze tylko kwas foliowy mi lekarz pow ze kwas foliowy na tym etapie ciazy to za malo.i biore witaminy i takie kapsulki wlasnie z witaminami z ryb.ale cena za 30sztuk to 65zl;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam termin na 21 lipca
no ja wazylam zawsze miedzy 50 a 52 kg, i czasami wydaje mi sie,ze widac, czasami,ze nie widac ;-) hehe czekam z niecierpliwoscia az bedzie widac ;-)) przytylam 2,5 kg do tej pory wiec moim zdaniem sporo choc niby w normie w tym okresie a co do witamin to ilu lekarzy tyle opinii, czytalam nawet jak jedna forumowiczka napisala,ze jej lekarz powiedzial,ze kwas foliowy jest szkodliwy i nic jej nie kazal brac.... mysle,ze wazna jest tutaj dieta i mam nadzieje,ze moj lekarz sie nie myli moim kosztem i kosztem dziecka ,ale z pewnoscia zapytam go setny raz czy teraz moze powinnam juz brac cos wiecej niz kwas foliowy a stosujesz jakis krem na rozstepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzieki napewno kupie:) to tak jak ja byly 3 testy i wszystkie wyszly pozytywne.poszlam potwierdzic tez znalazlam nr do tej ginekolog i bylam potwierdzic ciaze ale byla bardzo nie mila ale zmienilam lekarza i jest ok.pracuje w szpitalu wiec to dodatkowy plus.tez chodze na prawatnie.ale jeszcze 2 wizyty a potem na fundusz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jakis tam krem mam - ale do końca nie wierze, kobiety piszą, że jak rozstepy mają się pojawić to się pojawią. Nawilżanie ogólnie tak, ale nie wierzę,że jakikolwiek krem powstrzyma atak rozstepów ;) Tak samo jak słabo dziłaja kremy na celluit...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam termin na 21 lipca
bahati no wlasnie , wiec lepiej nie googlowac bo juz calkiem zglupiejemy :P i zaufac lekarzowi,ktory ma jakies doswiadczenie zdobyte przez lata praktyki moj np wychodzi z zalozenia,ze ciaza to nie choroba i wszytsko kaze mi robic :p a kolezanka od samego poczatku dostala zwolnienie l4 (no moim zdaniem jednak ciaza to jest troche jak choroba :P zalezy oczywiscie jak kto przechodzi przez ten okres,ale ja sobie nie wyobrazam wymiotowania w pracy dzien w dzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha rozumiem.nie narazie nic nie stosuje.ale bede musiala zaczac.ale pytanie co?oliwka czy cos jeszcze?hmm a wgl czujesz sie w ciazy?wroce za 5 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam termin na 21 lipca
dokladnie ja tez wychodze z zalozenia,ze to geny sa odpowiedzialne, jedne stosuja drogie kremy i maja rozstepy inne nic i nie maja....aczkolwiek podobnie jak TY profilaktycznie mam krem :P czasami zapominam sie nim kremowac bo zapach wywoluje mdlosci hehhe wczoraj kupilam inny :-) tzn wyslalam swojego M do apteki a ten mi przyniosl jakies polecone badziewiatko hehehheh zobaczymy w sierpniu czy warto :-) moj tez pracuje w szpitalu wiec licze na to,ze porod odbierze hehe bo zawsze to inaczej traktuje sie pacjentke jesli prowadzil cala ciaze i zna wyniki badan ,pacjentke itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam termin na 21 lipca
no pod katem psychicznym czuje sie w ciazy a fizycznie to ani brzuch na to nie wskazuje (choc czasmai mam urojone kopniecia dzidziusia ) hehe nawet sni mi sie nocali,ze wkoncu poczulam jak kopie :-) i czekam niecierpliwie na ten dzien kiedy mnie zacznie kopac heheh to musi byc niesamowite uczucie a Wy cos odczuwacie dziewczyny?? czy tez urojone tak jak ja?? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle tak samo.mnie tydz przed tym jak sie dowiedzialam ze jestem w ciazy zwolnili mnie z pracy .dziewczyny a jak u was z zebami? u mnie zle;/tzn panicznie sie boje dentysty a mam 4 popsute;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×