Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malinka_145

Mieszkania na sprzedaż Kraków Ruczaj

Polecane posty

Szukaliśmy 4 pokojowego mieszkania lub mieszkania, które można na takie przerobić w okolicach 60 m2 w Krakowie już od dłuższego czasu, tak do 300-310 tys. zł. Przeszukując oferty natknąłem się na portal www.friendhouse.pl, proponujący darmową konsultację i pomoc w znalezieniu mieszkania. Wysłałem mailowo zapytanie i po kilku mailach, w celu ustalenia dokładnie czego oczekujemy przesłali nam link z http://www.budimex-nieruchomosci.pl/krakow-osiedle-mysliwska-3/plany-mieszkan.html. Zaproponowali nam co prawda niezobowiązujące spotkanie z radcą kredytowym i dekoratorem w celu ustalenia wstępnej aranżacji i wyboru produktu kredytowego, jednak grzecznie podziękowałem. Jednak zastanawiamy się teraz nad tym spotkaniem, co nam szkodzi, najwyżej dowiemy się, że przy naszej zdolności stać nas na meble z IKEI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka68
Witajcie! Mam do Was takie oto pytanie: czy polecicie jakiegoś dewelopera z Krakowa? Nieuzasadnionych opinii nie biorę pod uwagę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły gość
no chyba zwariowałaś! (żart) hmm...ja mieszkam na osiedlu wybudowanego przez tętnowskiego i jestem zadowolony. raczej nic nie budzi moich obaw, wszystko jest tak jak winno być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka68
Aha...a dawno temu to mieszkanie kupiłeś, w którym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły gość
prawie dwa lata temu...osiedle przy wrocławskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka68
Aha, widzę. Fajnie, że to niedaleko centrum. A tak szczerze to co Cie tak urzekło w tym miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły gość
na pewno plusem jest nowoczesne i solidne wykonanie, noi oczywiście świetny dojazd do centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły gość
a! podoba mi się też to, że jest ochrona...osiedle jest monitorowane przez 24h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wariatka68
A nie ma w Twoim mieszkaniu problemu z nadmierną wilgotnością powietrza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezły gość
nic z tych rzeczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne mieszkania na tym osiedlu. Ja z innej beczki, jak załatwić oznakowania drogowe na drogach osiedlowych? Chodzi mi o takie: http://drogmal.pl/ Na pewno zwiększą bezpieczeństwo dzieci, zwłaszcza, że zaczyna się szkoła. Tylko w czyjej to jest gestii? Zarządcy czy miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo999
Mam dobre doświadczenia z firmą GP Nieruchomości - www.gpoludnie.pl . Pomogli mi szybko znaleźć kupca i naprawdę minimum formalności, sprawność obsługi to wszystko zasługuje na pochwałę. Poza tym, prowizja była moim zdaniem do zaakceptowania, nie zdarli ze mnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalafirora
A ja z kolei wybrałam Okulickiego XIII :) razem z narzeczonym już się cieszymy na nasze 50 m - mamy pokój z aneksem no i 2 sypialnie. Wreszcie własna przestrzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devlin
Wiesz co z tego co wiem, to ruczaj jest teraz dość popularną dzielnica, nie tylko ze względu na bliskość kampusu uj. :) Myśłę że bez problemu coś uda się sprzedać, jeszcze teraz zwłaszcza bo sezon jeszcze trwa - jak chcecie to wrzućcie sobie tutaj ogłoszenie http://dom.money.pl/mieszkania/sprzedaz/krakow/ na pewno będziecie mieć znacznie więcej zapytań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bursztynowa_komnata
to prawda, że Ruczaj jest dość popularną dzielnicą Krakowa, szczególnie, jak tam pozmieniali. Ale wydaje mi się, że jak się szuka mieszkania to najlepiej się wybrać do dobrej agencji nieruchomości. Ja korzystałam z NowodworskiEstates i przyznam, że bardzo sobie współpracę z nimi. Konkretni rzeczowi, bardzo fajnie, że mają doradztwo kredytowe, żeby ułatwić kupującym wybór i mieszkania i kredytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wejdziesz na strone home brokera to tam jest wyszukiwarka, wpisujesz miasto, cene itp. i ci znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grondziak
Proszę bardzo - http://tabelaofert.pl/mieszkania-na-sprzedaz/Kraków Nie ma żadnych problemów z mieszkaniami, są rekordowo tanie, w całym mieście coś znajdziesz. Większy problem tkwi w tym, że ludzie nie mają zdolności kredytowej i właśnie dlatego te ceny powinny dalej iść zdecydowanie w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22) Popieram wasze opinie ta okolica jest spokojna i ładna , mieszkałam na Zachodniej na Ruczaju wieżowiec strzeżony z ochroną,blisko przystanek tramwajowe i autobusowy. Za płotem jest siłownia, przychodnia,apteka jeden przystanek Kaufland,żałuję że sie przeprowadziłam myślałam że lepiej trafię. Też ta okolica podobała się mi i podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grigis
A może zainteresują was nowe, piękne apartamenty w secrcu Starego Podgórza - http://www.apartamentyrekawka.pl/o-inwestycji/ dookoła są piękne zielone tereny i oczywiścia cała niezbędna we współpczesnym świecie infrastruktura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moim zdaniem jeszcze górka narodowa jest taką atrakcyjną okolicą. zobaczcie sobie chociażby tę inwestycję banacha, jak ładnie się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Miło mi poinformować, że wystartowaliśmy nową wyszukiwarkę nieruchomości z rynku pierwotnego. Dla szukających - podobnie jak autor - mieszkań z Krakowa polecam: http://www.findelio.pl/rynek-pierwotny/nowe-mieszkania-na-sprzedaz-krakow/ Oferta ogólnopolska dopiero kiełkuje, ale ofertę krakowską mamy już całkiem pokaźną: ponad 60 inwestycji w bazie. Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci mogę polecić Agencję Nieruchomości Bracia Sadurscy. Działkami, biurami, halami i innymi nieruchomościami komercyjnymi zajmuje się oddział Lubomirski (a-b-s.pl). Zdjęcia do oferty zawsze robi profesjonalny fotograf. Dużym plusem są także rozsądne prowizje, które można negocjować i kompetentna, licencjonowana kadra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli nie udało Wam się znaleźć mieszkania na własną rękę to ja zdecydowanie polecam kontakt z agencją nieruchomości, miałem podobny problem, nawet z mieszkaniem dla singla, do momentu, kiedy nie wybrałem www.a-b-s.pl totalnie nic nie przykuwało mojej uwagi lub było zbyt drogie. Dzięki agencji nieruchomości się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miki83
Tutaj http://www.ap7.pl/ znajdziesz sporo ofert z Krakowa. Jeśli dobrze poszukasz to pewnie znajdziesz i w swojej wymarzonej dzielnicy. :) Zapytaj też w agencji czy nie poszukają mieszkania specjalnie dla Ciebie - niektóre agencje nieruchomości tak robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm a moze kononicka city park, tam teraz ruszyła sprzedaż z tego co wiem, fajna okolica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz909
My z żoną też szukamy mieszkania w Krakowie, najchętniej w spokojnej okolicy. Myślimy o Prądniku Białym, i tam też znaleźliśmy ciekawą inwestycje http://www.geogrupa.pl/pl/oferta/krakow/kwiatowa-rownina . Chyba ostatecznie zdecydujemy się na wzięcie kredytu i zakup tego mieszkania. Ale wciąż gdyby ktoś miał jakieś info to chętnie przeczytamy i będziemy weryfikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość captainnka
też czytałam, że na Konopnickiej staną nowe budynki - Konopnicka City Park będzie się nazywać :D spoko jest to, że ta okolica jest dobrze skomunikowana, niedaleko są dwa ronda, wszędzie się można stamtąd dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość returnBI
dobrego dewelopera z krakowa to polecam zdecydowanie Active invesment a konkretniej mieszkania na osiedl karoliny . Mieszkania godne polecenia jak i samego dewelopera ktory ma dość duże doświadczenie . skoro sa od 20 prawie lat na rynku to musi w takim cos to znaczyc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×