Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość szukajaca46

kwas hialuronowy Bydgoszcz

Polecane posty

Gość szukajaca46

czesc dziewczyny z Bydgoszczy zakładam ten watek bo bardzo chce sie dowiedziec czy macie w naszym miescie ulubionego sprawdzonego lekarza medycyny estetycznej ktoremu mozna powierzyc nasza twarz bez zastanowienia Na razie korzystam niestety z umiejetnosci lekarza ktory przyjezdza do nas z Wa-wy ,ale jezeli macie kogos zaufanego ,dobrego to prosze napiszcie .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina1978
Ja również poszukuję dobrego specjalisty w Bydgoszczy w celu wykonania zabiegu estetycznego kwasem hialuronowym (czoło i kurze łapki). Proszę o odpowiedź, czy Ktoś ma sprawdzonego lekarza i czy to prawda, że kwas hialuronowy zapewnia na dłużej efekty, niż botox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez szukam bardzo dobrego lekarza od medycyny estetycznej oraz chirurga i tez czekam na odpowiedzi doświadczonych pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat super promocja na zabiegi z kwasem hialuronowym jest w Magicznej Klinice. Już jestem zapisana na zabieg modelowania nosa 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo! Nie wiedziałam, że w Magicznej Klinice jest promka na kwas hialuronowy! Aż żal z niej nie skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda, też jutro będę umawiać się na zabieg. Myślę, że wypełnienie ust nie zaszkodzi w moim przypadku 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×