Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskasensacjq2

SEKSAFERA-JAK MYŚLICIE, JAKA "GWIAZDA" OPRÓCZ WĘGROWSKIEJ BYŁA PROSTYTUTKĄ?

Polecane posty

Gość ciekawskasensacjq2

JAK W TEMACIE, wychodzi wiele "ciekawych" rzeczy...które w sumie były wiadome, ale nie oficjalnie. na razie - Iwona Węgrowska-prostytutka Radek Majdan :D- korzystał z usług Lubert Tomek- korzystał żona Luberta- burdelmama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadełusz
czy worek już się wysypał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam goraczke
Natalia Siwiec o.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddddefe
Siwiec na sto pro ,ale nie wiem czy mozna nazwac ja gwiazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsssssssssss
Doda też tak pracowała. W 2008 roku była w agencji AVECMOI i spotykała się tylko z zagraniczniakami za 800 euro za noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty...........
piszą też że Iwona Węgrowska też była w to zamieszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyonissy
oni są obrzydliwi , żona Luberta jaki kurwiszon. ohyda i to płacili im niewielkie pieniądze modelka szła , odbyła stosunek z majdanem , wzieła od niego 1700 zł i 500 zł oddała burdelmamie żal mi tych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty...........
w komentarzach mowa o Sowińskiej, Dodzie, Wegrowskiej, Siwiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizia mona
kto mi wytłumaczy to zamówienie luberta jego mail : Fajnie, jakby była w mini, bez majtek i stanika, proste włosy. Fajnie jakby ze mną ponoskowała trochę, chodziła naga po pokoju, tak jakby mnie nie było, najważniejsze żeby inicjatywa była od niej. co tzn "noskowanie" ??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak to mawiają
się ssie - się ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizia mona
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylish29
90% celebrytow ma za soba burdelowa przeszlosc. ci o ktorych wiem z pierwszej reki to: edyta cherbus- widzialam prywatny filmik gdzie byla dosc mocno zawiana i demonstrowala swoje nogi w pewnym aucie oraz: oliwier janiak i michal milowicz- ci sypiali z bogatymi starszymi paniami. niegdys mój znajomy bujal sie w ich kregach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stylish29
90% celebrytow ma za soba burdelowa przeszlosc. ci o ktorych wiem z pierwszej reki to: edyta cherbus- widzialam prywatny filmik gdzie byla dosc mocno zawiana i demonstrowala swoje nogi w pewnym aucie oraz: oliwier janiak i michal milowicz- ci sypiali z bogatymi starszymi paniami. niegdys mój znajomy bujal sie w ich kregach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfasfsdf
G.Andrzejewicz Siwiec polska Angelina K.Łapicka :D Doda Sasha Marina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizia mona
co to jest ponoskować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty...........
tak mysle, ze te "gwiazdy":*) to maja teraz bardziej przesrane niz te "modelki" bo tamte chociaz nie sa znane z nazwisk, a gwiazdki kazdy zna.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ????
siet!grycanki też?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j.lopezzzzz1
uwazasz ze siwiec nie? to z kad mial by pieniadze aby przebywac na meczach euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8493453535
Teodorska chwaliła się bogaczem, mieszkała tez jakis czas w Dubaju, jednak powróciła do kraju, pewnie ją w dupe kopnął milioner:D a dodzina tez była w dubaju i nawet jakis prywatny koncert dała hiszpanskiemu milionerowi czym sie zreszta chwaliła. Pieron ją tam wie, moze ona tez dupy dawała :) swoja droga skad ma kase, jak płyt nie sprzedaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty...........
wystarczy wyszukac w googlach zdjecia ze slubu luberta i zobaczyc jego "przyjaciol":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivvvanka
szczerze WĄTPIĘ, żeby Doda była płatną dziwką jej image to zupełnie coś innego, Dodzina wybiła się na Radziu, ale raczej była mu wierna i widać było, że mocno kocha i cierpi po rozstaniu kase ma z reklam i chadzania na imprezy, puszczać się nie musi (a płyt też nie sprzedaje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8493453535
z mezczyzn to na bak wiekszosc pilkarzy, sama doda mowila kiedys ze to bardzo zepsute srodowisko. tylko ze ona sama nie lepsza hahhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0009999999
szczerze WĄTPIĘ, żeby Doda była płatną dziwką jej image to zupełnie coś innego, Dodzina wybiła się na Radziu, ale raczej była mu wierna i widać było, że mocno kocha i cierpi po rozstaniu kase ma z reklam i chadzania na imprezy, puszczać się nie musi (a płyt też nie sprzedaje) xxx a ja WATPIE ze dupy nie dala komu trzeba. talentu zero, inteligencji zreszta tez. wierzysz w garbate aniolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjklhljhljh
hghg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×