Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plush

Jakie Perfumy polecacie dla mężczyzny?

Polecane posty

Gość Plush

Witam, Jak wiadomo zbliżają się walentynki i chciałam kupić mężowi jakieś perfumy tzn wodę toaletową dokładnie :) Co możecie polecić? mogą być jakieś tańsze jak i droższe :) bo nie zawsze to co tanie jest złe :) Mąż ogólnie lubi kosmetyki. Z góry dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty...........
1Milion Paco Rabanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Armani aqua do gio już miał , sama się nimi psikałam :P tańsze też są ładne np. adidas fresh impact kiedyś miał to też podkradałam mu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
1Milion Paco Rabanne popularne strasznie ale ilekroc je poczuje ide tam skad donosi sie ten piekny zapach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
sa leko slodkei czuc w nich raczej cos innego ale nie wiem co ;d cos podniecajacego bardzo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANA NIE MA LEPSZYCH PERFUM DLA FACETÓW, NIŻ HUGO BOSS SILVER !! SĄ MEEEEGA CUDOWNE, UWIELBIAM JEEEE:)))) WĄCHAM MOJEGO FACETA I WĄCHAM... HAHAHA... :) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barnej
mam 2 zapachy z wymienionych wyżej i oba uwielbiam :) mam też 2 inne z kategorii ulubione, ale nie zdradzę jakie. 1 million baardzo fajne - choc popularne niestety :( według mnie słodkie nie są za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bea71
A ja polecam ASPEN, są rewelacyjne. Mąż używa od dawna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psychorocking
a jakie dla kobiety? Na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anasttaa
Zdecydowanie zapach Giorgio Armani Acqua di Gio Homme Essenza :) Prawdziwy samiec nimi pachnie :-) Mój chłopak poderwał mnie na ten zapach już na pierwszej randce ;) Jakby ktoś chciał to w bardzo przystępnej cenie są tutaj http://www.perfumeria.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mogę polecić perfumy Azarro Chrome mają świetny zapach a jeśli zamawiam je przez stronę która ostatnio polecił mi znajomy mam je w niskiej cenie. Mogę wam polecić galeriazapachow.pl mają tam naprawdę duży wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gucci made to measure kupuje mężowi od dwóch lat i nie chce żadnego innego. Bardzo fajny, typowo męski zapach. Na świeta znalazłam ją na ekobieca w promocji, może jeszcze jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet z klasą mowi: aqua di gio lub CK Shock :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Paco Rabanne Invictus. Jest to zapach słodki, ciężki,który pozostaj***ardzo długi czas na skórze. Będzie zachwycony. Polecam zakup z zapachowiec.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co sądzicie o perfumach Diesel (niebieskie) ? Możecie polecić jakieś fajne, ale żebu nie były słodkie, bo mój takich nie lubi... Byłabym wdzięczna za jakieś propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Armani-Code Black, Hugo Boss-Bottled (szary) oraz Dior Homme to na pewno perfumy warte uwagi. Kupuję perfumy dla siebie i najbliższych na galeriazapachow.pl i są świetne, trwałe i ładnie pachną a do tego w dobrej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwikte

Słuchajcie a jakie macie zdanie na temat feromonów? Sam chciałbym sobie kupić feromony nie tylko dla uwodzenia ale na co dzien. Ostatnio wyczytałem, że dobrze dobrane feromony bardzo pomagają w popularności oraz podnoszą pewność siebie, której niestety nie mam. Oraz pomagają w nawiązywaniu znajomośći.

No więc kilka miesięcy temu zamówiłem sobie jakiś szit z allegro, który nie działał. Były jednak tanie tak wieć biorę pod uwagę, ze nie działały własnie z tego powodu. Jednak teraz chciałbym sobie kupic coś co działa i cos skutecznego. Co możecie mi zasugerować? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastoralek

Jakie testowałeś? Z wszystkich opinii jakie możęsz wyczytać najlepsze są Love Desire. Sam je przetestowalem i mogę te opinie potwierdzić. Jednak pamiętaj, ze sam feromon wszystkiego za Ciebie nie załatwi. No na pewno będzie Ci o wiele latwiej zawierac nowe znajomości, ale nie oczekuj, ze diametralnie zmieni się obraz postrzegania Ciebie przez innych. Bedzie pozytywniejszy ale bez odpowiedniego podejścia nie zmienisz zbyt wiele. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwikte

Ale ja tutaj się z Tobą jak najbardziej zgadzam. Nawet tego nie oczekuję. Ale po prostu zależy mi na feromonach, które będą działały i będą miały jakiekolwiek działanie a nie na jakichś oszukanych, które obiecują nie wiadomo co ale jak przychodzi co do czego to nie działają.Nie ma sensu tutaj wspominać o tych których używałem bo tak jak pisze były z tych najtańszych i pewnie już ich nawet na allegro nie sprzedają.Od czasu od kiedy je kupowałem to pewnie ich już nie ma. Piszesz o Love desire w czarnej czy niebieskiej butelce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastoralek

Zdecydowanie o tych w czarnej. Są o wiele mocniejsze jeśli chodzi o zapach, dłuzej się utrzymują i stężenie feromonów również mają mocniejsze. Jest to wersja premium, która pojawił się jakiś czas temu Tradycyjne lubiłem, ale premium lubię jeszcze bardziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×