Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Plush

Jakie Perfumy polecacie dla mężczyzny?

Polecane posty

Gość gwikte

Używasz ich na co dzień czy może na specjalne okazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastoralek

Na co dzień tak jak każdy inny normalny zapach. Są perfumowane, zapach jest dość mocny i korzenny. Zapach jest mocny bardzo przyjemny i długo się utrzymuje na ciele i ubraniach!! Kupiłem w ciemno bo po prostu ładnie wygladał na zdjęciach a czytałem o nim , że jest trwały kupiłem i nie żałuje. No i tak jak pisałem potwierdziły się w moim przypadku opinie jakie wczesniej czytałem w necie. Do tej pory od kobiet ( jak i w sumie od facetow) nie zebrałem tylko komplementów za zapach jak właśnie za Love Desire premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z nowości mogę polecić Hugo Boss Hugo Reversed woda toaletowa.Bardzo ciekawe aromatyczne perfumy dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Bardzo dużo odświeżających, cytrusowych perfum masz w parfumstore.pl. Testery tanie, ale najczęściej bez korka. Nie jest to wielkim problemem, bo można sobie przecież z poprzednich buteleczek wykorzystać lub dokupić tanio gdzieś przez ogłoszenie. Do tego poszukaj zapachów na bazie piżma, bo mocno energetyzują i przy sprzedaży, obsłudze klienta świetnie się sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inga

szukam jakiś perfum dla chłopaka na prezent, widziałam Azzaro Chrome w fajnej cenie z Empik premium i mnie kusi 😜 znacie ten zapach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iarm

Panowie a jakich perfum używacie na co dzień? Chciałbym kupić sobie coś, co będzie podobało się płci przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredens

Jeśli chcesz aby podobały się jej, polecam Love Desire, feromony ale ostatnio wypróbowałem i działają. Chociaż kupiłem dla beki, okazało sie, ze laski naprawdę pozytywnie na takie zapachy reagują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iarm

Ale czy takie feromony to przypadkiem nie jest placebo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredens

Poczytaj sobie opinie, właśnie pod wpływem opinii postanowiłem sobie kupić. I przekonałem się, ze nie jest to placebo, przynajmniej na mojej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iarm

A masz te w niebieskiej butelce czy w ciemnej bo widzę, ze są dwie wersje, tańsza i droższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kredens

Love Desire premium, te w ciemniejszej, ponoć mają w sobie większe dawki feromonów i mocniej działają. Faktycznie trwałość na skóze jest bardzo dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×