Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gwiazdorzy nam paniusia

E.CHodakow. ściąga ćwiczenia od amerykanskich trenerów!!!!!!!

Polecane posty

Gość gwiazdorzy nam paniusia

WSTYD EWKA! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbieraczka złomu
no i macie obnażoną gwiazdę złodziejkę podszyw wasze guru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KolorowaZima.
Ściąga, też o tym wiem :/ ,bo przejrzałam jej ćwiczenia,coś może zmodyfikuje tu podniesie recę,tam nogę,ale jej ćwiczenia to kropka w kropkę ćwiczeń takich trenerów jak T.H,J.M, Mb. ,ale cóż zrobisz,musiała znaleźć sposób na łatwy zarobek. Ja też mogę Wam opracować ćwiczenia? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynanglika
Ale ona sama przeciez mowi ze to sa wszystkim znane cwiczenia, nie slyszalam zeby mowila ze sama je wymyslila. Tu chodzi o motywacje i uwazam ze dziala na wiele dziewczyn w kraju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogóle istnieją ćwiczenia których jeszcze nie wymyślono? W ćwiczeniach nie chodzi o to, żeby wymyślać nie wiadomo jak fikuśne i uberoryginalne figury, tylko żeby się dobrze i bezpiecznie ćwiczyło i żeby ćwiczenia działały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wam mogę opracować
Ja nie cwiczę z chodakowska bo ona nie motywuje :( mówi tak wooolno spoookojnie i tak mi mdło oczywiście nie mówię ze ma morde drzeć ale ja wolę o tysiac procent amerykańską 'dżuli' bo ona i zmotywuje i ćwiczenia wyjasni a i pośmiać się można :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vffgfh
chodakowska sciaga przede wszytskim od mel b i jillian michaels chodakowska jest strasznie nudna, nie wiem jak mozna z nia cwiczyc uwielbiam jillian i mel, kobiety sa energiczne, ich cwiczenia fantastyczne, az chce sie skakac w gore nie rozumiem zachwytu nudna chodakowska, jest strasznie przecietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×