Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolysanka85

gdzie najlepiej kupić suknię ślubną w Łodzi

Polecane posty

Cześć dziewczyny, zaczynam powoli myśleć o sukni ślubnej...ślub jest we wrześniu. Nie mam bladego pojęcia, gdzie można kupić ładne i oczywiście w przystępnej cenie. Czy mogłybyście zasugerować jakieś salony? Gdzie byłyście zadowolone z obsługi, ceny i profesjonalizmu wykonania? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do nowo-otwartego salonu sukien ślubnych Italia przy ul. Nawrot 32. Asortyment jaki proponujemy naszym klientkom jest bardzo wysokiej jakości, suknie są ręcznie haftowane oraz przepięknie zdobione. Wyjątkowość naszej oferty polega na tym, iż suknie jakie Paniom proponujemy są w WYJĄTKOWO NISKICH CENACH 9wahają się od 500 do max. 1500 zł)! Dlatego każdy znajdzie coś dla siebie skromne, bogate, wyszywane kryształkami Swarovskiego, gładkie i wzorzyste, białe, ecru, doskonałe zarówno do ślubu kościelnego jak i cywilnego. Wyjątkowo niskie ceny jakie mamy dla Państwa do zaoferowania spowodowane są tym, że nasze suknie pochodzą z końcówek kolekcji włoskich salonów, jednakże nie ma to żadnego wpływu na ich jakość jedynie na cenę. Zapraszam Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam do nowo-otwartego salonu sukien ślubnych Italia przy ul. Nawrot 32. Asortyment jaki proponujemy naszym klientkom jest bardzo wysokiej jakości, suknie są ręcznie haftowane oraz przepięknie zdobione. Wyjątkowość naszej oferty polega na tym, iż suknie jakie Paniom proponujemy są w WYJĄTKOWO NISKICH CENACH 9wahają się od 500 do max. 1500 zł)! Dlatego każdy znajdzie coś dla siebie skromne, bogate, wyszywane kryształkami Swarovskiego, gładkie i wzorzyste, białe, ecru, doskonałe zarówno do ślubu kościelnego jak i cywilnego. Wyjątkowo niskie ceny jakie mamy dla Państwa do zaoferowania spowodowane są tym, że nasze suknie pochodzą z końcówek kolekcji włoskich salonów, jednakże nie ma to żadnego wpływu na ich jakość jedynie na cenę. Zapraszam Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiękniejsze są na Sienkiewicza 34!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam salon, z którego sama obecnie korzystam - Justine Otto, to jest na Legionów (numer sprawdź sobie w sieci). Ogólnie babeczka, która jest właścicielką jest przesympatyczna, rozumie co znaczy "chcę czegoś niestandardowego" i teraz tworzy mi projekt sukienki w stylu lat 20 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O też polecam Justine Otto! Szyłam i suknię ślubną i sukienkę na poprawiny i z obu byłam bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no fajne robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byle nie w Maggio Ramatti na Sienkiewicza 31. Przekraczają wszystkie możliwe terminy. Suknie możesz dostać w przeddzień ślubu i jeszcze okaże się, ze nie ma kto dopasować. Poza tym to sa buble za kupe kasy. Co z tego, że ładne, kiedy po wyjściu z kościoła "poszlo mi oczko" w koronkowym rękawie, a podczas tańca urwal sie guzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota212

W atelier Violi Piekut w Warszawie jest miła atmosfera i profesjonalna obsługa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.03.2019 o 17:34, Gość Dorota212 napisał:

W atelier Violi Piekut w Warszawie jest miła atmosfera i profesjonalna obsługa.

A wymyśliła już cokolwiek własnego, czy dalej zrzyna chamsko cudze projekty?

plotek.pl/plotek/56,79592,23867200,piekut-ubiera-polskie-gwiazdy-ale-jej-...enki-to-kopie-dowodow...enki-to-kopie-dowodow.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×