Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alisiareid3333

Dlaczego już nie rosne?

Polecane posty

Gość alisiareid3333

MAM 13 LAT I TYLKO 153 CM WZROSTU MAM OKRES OD ROKU (UROSŁAM TYLKO 4 CM) . TO MÓJ NAJWIĘKSZY KOMPLEKS BO W KLASIE PRZEZYWAJĄ MNIE OD MAŁYCH I WGL. RODZINA MOJEJ MAMY JEST NISKA BO MAMA MA TYLE WZROSTU CO JA. A U TATY W RODZINIE WSZYSCY SĄ WYSOCY ON MA 185 CM. dODAM JESZCZE ŻE ODCHUDZIŁAM SIĘ 10 KG BO WYŚMIEWALI MNIE Z POWODU NADWAGI. CO ZROBIĆ ŻEBY UROSNĄĆ CHOCIAŻ 2 CM? BŁAGAM POMÓŻCIE BO JUŻ NIE MOGE NA SIEBIE PATRZEĆ..................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alecooztego
Jesli sie odchudzalas to nie dostarczalas organizmowi odpowiednich witamin itd moglo to zachamowac wzrost. Ja rosłam do 14 roku zycia. Najbardziej w wieku 10-12 lat . od 13 roku zycia uroslam jeszcze jakies 5 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alecooztego
Musisz zdrowo sie odzywiać, dużo wysypiać, bo podczas snu się rośnie, spedzać dużo czasu na swierzym powietrzu. nie pic alkoholu i nie palic papierosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisiareid3333
musiałam to zrobić bo inni nie dali mi żyć... byłam wyśmiewan ana każdym kroku i upokarzana przez własne ,,koleżanki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisiareid3333
ale chyba w wieku 13 lat to troche za wcześnie skończyłam 13 lat 2 miesiące temu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×