Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kitty99

Super sklep ze stanikami!

Polecane posty

Gość Kitty99

Hej dziewczyny! Kilka dni temu odkrylam nowy sklep internetowy -- shiko.pl Niestety nigdzie nie bylo infomacji czy jest wiarygodny czy nie jednak nie moglam sie oprzec i zamowilam sobie staniczek O dziwo moje zamowienie przyszlo do mnie w 24h a nie tak jak mowia na stronie 6 dni. Wykonanie naprawde super, ozdoby wygladaja lepiej niz na stronie - jakosc ekstra no i cena wydaje sie nie byc wygorowana. Mysle ze moze to byc swietnym pomyslem np. na walentynki, fajnie jest dostac cos od swojego faceta, cos co on sam stworzyl Tak wiec panowie, zamiast bombonierek w tym roku, my kobietki, prosimy was o cos co mozecie stworzyc sami Jesli macie jakies pytanka mozecie pisac, chetnie pomoge, czy podesle zdjecia swojego staniczka Pozdrawiam Kitty99

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeee????????
I po co mi to dziwactwo? Rozmiarówka ograniczona, kolorów "aż" 3, kroje "aż" 2 i oba niestety usztywnione. I jeszcze ta uwaga o "niestandardowym" rozmiarze stanika... To, że ktoś w swojej cienkiej ofercie czegoś nie posiada, nie oznacza, że jest to niestandardowe, szanowni państwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trolololo..
kiepską reklamę sobie robisz... skoro masz taki sklep i chcesz, żeby sprawnie prosperowal to po pierwsze konkurencyjne ceny plus super towar, po drugie reklama, strona www i pozycjonowanie. A nie zaśmiecasz forum i po co to, nie lepiej otwarcie powiedzieć, że to Twój sklepik i polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem jak mozna zamawiac staniki przez neta. Nie przymierzysz- nie wiesz czy pasuje, nie dotkniesz materiału- nie wiesz jaka jakość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie spamujcie tandetą
a z drugiej strony co ci po mierzeniu jak nie masz pojęcia jaki masz rozmiar , na początek przygody ze stanikami i tak lepiej udać się do sklepu z profesjonalnym brafittingiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelolos
smierc, zamawiać można normalnie (masz 10 dni na zwrot, nie pasuje to odsyłasz czy wymieniasz), ale to ma sens w przypadku sklepu, gdzie jest jakiś wybór ;) A sklep shiko informuję, że brakuje mu na stronie regulaminu, jasno informującego klientki o tej możliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitty99
Szczerze mówiąc ja osobiście nie miałam problemu w wyborze rozmiaru i jak mówicie ograniczenie w kolorach i krojach nie było dla mnie problemem ponieważ sama zrobiłam swój stanik więc to było dla mnie czymśnowym. Ja oczywiście nikogo nie zmuszam przecieżdo zakupów, po prostu śledzę kafeterię na co dzień i wydawało mi sięże moja podpowiedźna temat strony może byc pomocna dla kobietek , bo moim zdaniem twórca sklepu ma naprawdę świetny pomysł. A tak poza tym, regulamin jest, bo własnie sama go szukałam by dowiedziećsięna temat ewentualnego zwrotu , tutaj podaję link : http://shiko.pl/pliki/regulamin.pdf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×