Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hahkkajshs

UKRYTA PRAWDA-kto ogladal wczoraj mam pytanie chodzi o ta stara babke

Polecane posty

Gość hahkkajshs

ten odcinek co babka wynajmowała dom w zamian ze mieli sie nią opiekować do smierci a jak umrze dom bedzie ich! ogladalam do momentu az znalezli ją martwą w domu co bylo dalej co sie okazalo bo mnie ciekawilo hehe a musialam isc?kto mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahkkajshs
plis no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihnjjbj
okazalo sie, ze byla hazardzistka i wziela pozyczke 400000 pod zastaw domu. Jak walnela na zawal to bank obciazyl malzenstwo dlugiem, musza nadal splacac zadluzenie, ale si epogodzili i czekaja na dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahkkajshs
opdisz ektos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że duzo osób do tego momentu obejrzał, później są reklamy i się zapomina albo trzeba powrócić do obowiązków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawnika wynajeli i uniewinnili go... co sie okazało ze na tych diamentach nie było jego odciskow tylko tej babci.. i co ciekawe babcia wzieła kredyt na to mieszkanie jak dobrze pamietam 400 tysiecy.... na a przez to by była nałogowa hazardzistka choc nikt o tym nie wiedział ... pozniej sie wydało:D no i spokojnie juz zaczeli mieszkac i spłacac kredyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahkkajshs
kurde cos mi sie komp wai nei widze nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamusiaMaksika
ze zmarla na zawal okazalo sie ze byla hazardzistka i zadluzyla sie na 400 tys i oni mieli to splacac wkoncu mieszkanie im zabrali i oni poszli na wynajem posprzedawali meble i bizuterie babci cos tam posplacali i zyja sobie :D ona byla w ciazy i tyle D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×