Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość problem z wc

W jakim kolorze macie łazienkę? Błagam o inspiracje...

Polecane posty

Gość problem z wc

Kurcze, budujemy dom i właśnie stoję przed wyborem płytek w łazience.. Siedzę już tydzień i nie mogę nic wymyślić. Proszę, podpowiedzcie jaki macie kolor łazienki, jakieś przykładowe foto kafelek, lub zdjęcie waszej jak macie.. Bo te projekty katalogowe to takie jakieś...wiadomo, z życia wzięte lepsze. Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trawertynkaa
Hej, ja mam w domu łazienke całą w płytach trawertynowych. Wygląda pieknie, w ogole polecam kamień. Trawertym szczegolnie, ja mam trawertyn antiqua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laaasted
no więc, jedną łazienkę mam w płytkach jasny fiolet+beż. druga łazienka duże czarne płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sexi Piękna
ja mam płytki w kolorze morskim, złote lelemnty i dodtaki złotopiaskowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z wc
Dziękuję Ci za odpowiedź. Wolałabym jednak coś z normalnej glazury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samicaa Jelenia
moja jest morsko niebieska mi się nie podoba matka to bezguście ale mi się podoba łazienka w Macdonaldzie w centrum w Warszawie chodzi mi o te brązowe kafelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z wc
A może ktoś też stoi przed wyborem łazienki i ma na oku jakiś ładny wzór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samicaa Jelenia
łazienka z foty jest fu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjasasasasa
na calej wysokosci sciany macie plytki w lazience?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka83
Mi się zawsze podobała czarno - biała. Białe wyposażenie na czarnej ścianie wygląda zawsze super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asjasasasasa
z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jujakaaka
ja mam szaro biala z wanna jest super :D czarn podloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldldlldd
beżowa, płytki Ragno, parę stówek za m 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z wc
Brązowe mi się nie podobają wogóle :( A teraz chyba sa modne, bo co drugie płytki sa brązowe. Ta szora z paskiem ciekawa. Własnie podoba mi się coś szarego z jakimś mocnym akcentem, np czerwonym. Ale boję sie, że ten szary będzie strasznie ponury.... Podoba mi się coś takiego np: http://www.plytki-online.pl/images/UPLOAD/graphics/yoshioka_lazienka2.jpg albo http://allegro.pl/polcolorit-schannel-plytki-64-100-leszno-i2930779444.html - tylko tu za dużo czerwieni. Ale nie wiem czy ten szary będzie dobrze wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z wc
Cena tu w sumie nie jest ważne, byle by mi się coś w końcu podobało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julaaaaa
ja mam zielona w domu rodziców ,ale nie podoba mi sie zbytnio... Mieszkam w wyanjetym mieszkaniu wiec nic tam nie remmontowałam tam płytki są beżowe... POdobaja mi sie łazienki w brazach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem z wc
No właśnie, niebieskie, brązowe i pomarańczowe są w domach mojej rodziny i sa już dla mnie takie opatrzone... A szarej nikt nie ma więcej? Z czerwonym np?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze sexi Piękna
biało czarna jest taka..mohe miec taka w domu pensjonacie dla mnie łazienka to salon wody kojarzy sie z morzem muszlami pisakiem natura..i w takich kolorach ja mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam mniej wiecej
moja łazienka jest w trochę jaśniejszym odcieniu niz ta na zdjęciu , właściwie te płytki są biało-szare, a nie szare, ale to zdjęcie najbardziej przypominało ich kolor. Mi sie to podoba, gdyz łazienka jest dzięki temu jasna( ja nie mam okna w łazience) . Nie podobają mi się brązy , lub ciemne czerwienie w łazienkach, gdyz to sprawia ,ze łazienka jest ciemna. Podłoge mam w kolorze różowym, więc nie jest ponuro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jest dobrze!
Ja mam w kolorze czarnym i jest dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moje zdanieeeeeeeeeeeeee
my mamy bezowo brazowa i sprawdza sie doskonale, projektowana przed architekta wiec rozmieszczenie kolorow jest swietne. Wiem jedno z doswiadczenia, nigdy ciemnych plytek w lazience a juz bron boze przy wannie ,umywalce albo prysznicu, na podlodze tez sie srednio sprawdzaja bo chlapniesz woda i wysychaja okropne plamy. Lazienka szara jest ladna ale niepraktyczna, moi rodzice maja i widac okropnie zacieki z wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
postaw na te kolory, które lubisz najbardziej, wtedy będziesz po prostu dobrze się czuć w łazience. Ale jak szukasz czegoś, co Cię zainspiruje do aranżacji to zobacz sobie tutaj https://www.facebook.com/TheNoclafOriginal?fref=ts powinno Cię coś natchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam różową:/ ale chcę w najbliższym czasie zmienić płytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olguska123
My niedługo będziemy urządzać łazienkę i myśleliśmy o szarych płytkach... Zastanawiam się też nad zamówieniem projektu łazienki na http://www.ekskluzywnewnetrze.pl/pl/lazienki bo szczerze mówiąc nie mam pomysłu na jej wystrój... Chciałabym aby była nowoczesna ale nie wiem czy sama jestem w stanie ją tak urządzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z mężem zakupiliśmy płytki w http://www.domeko.com.pl/ . Mają duży wybór dobrej jakości płytek, łatwo znaleźć coś dla siebie. :) Poza tym w tym sklepie są bardzo korzystne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara_lara
ja mam jasne ściany, ciemne blaty i kontratowe, kolorowy wykończenia. znalazłam w salonie Elements przepiękną żółtą umywalkę i nie mogłam się jej oprzeć ;) wiem, że to niestandardowe rozwiązanie jak na łazienkę, ale wygląda cudownie <3 przyznam się, że zainspirowała mnie oferta w salonie, np. ta seria: http://blog.elements-show.pl/umywalki-artis-lazienka-w-barwach-paryza/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×