Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ksiezniczka37

urodze nieplanowane, nichciane wciąż dziecko

Polecane posty

Gość mamusiaRAZYdwa
Księżniczko37, ostatnio moja koleżanka w tym wieku urodziła- trzecie dziecko, starsze mają zdaje się 11 i 9 lat. Powiem ci,że też była przerażona, nadal nie jest jej lekko,ale kocha tego maluszka.... Opiekuje się nim i go kocha, choć wiadomo,że nie jest lekko.Kocha go. Najważniejsza jest miłość, a reszta dopiero potem przyjdzie. Zawsze możesz dziecko oddać,ale to chyba nie jest najlepsze wyjście, bo byś żałowała. Odnajdziesz w sobie tę siłę, zobaczysz, na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia199383
jak żyjesz w Arabskim kraju to musisz chcieć... jak to ? baba dziecka nie che? wszystkie pragniemy srać niechcianymi bachorami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia199383
rodząc niechciane polskie bachory czynimy świat lepszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj księżniczko37. Znalazłam Twój post, w poszukiwaniu pocieszenia tak jak TY szukałaś, bo jestem w podobnej sytuacji teraz. Mam trzy córeczki: 8,6,4 i teraz okazuje się ze jestem w ciąży. Twoje najmłodsze już ma 3 latka. Powiedz jak sobie dajesz radę? Pozdrawiam, Karina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też rok temu szukałam pocieszenia. Miałam już troje dzieci 11, 8 i 2 latka. Ostatnią ciążę zniosłam fatalnie i po porodzie pomyślałam że już nigdy więcej. Wtedy okazało się, że jestem w ciąży z czwartym dzieckiem. Szok to mało powiedziane. Urodziłam dziewczynkę. Między najmłodszymi jest 2 i pół roku różnicy. Jak jest ? Różnie. Trzylatka jest wszędzie pełno. Nie jestem w stanie wybrać się nigdzie z dwójką więc siedzę w domu. Jak w więzieniu. Mąż pomaga po pracy ale cała ta sytuacja bardzo nas od siebie oddaliła. Jesteśmy zmęczeni i rozdrażnieni. Starsi chłopcy też dają popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×