Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patkawww

Moj mąż pisze codziennie z kolezanką z pracy.

Polecane posty

Gość agrestowa panienka

dicki....a dlaczego nie piszesz z kobieta? Bo szukasz czegos, ale myslisz, ze oszukasz nawet sama siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula.21.99

Chyba każdy facet ma takie śpiewki, że boi się powiedzieć swojej kobiecie. Pytanie tylko, dlaczego w takim razie się boi? Mój tak samo.. wychodził z mężatką na spacery z psami, a mi mówił, że z trzema kolegami. Sama do tego doszłam, a jak zapytałam dlaczego kłamał, powiedział, że bał się mi powiedzieć, bo wiedział jak zareaguje. Pytanie też jak inaczej mogłabym zareagować, gdyby mężatka chciała wskoczyć innemu do łóżka? Potem dalej z nią pisał, a twierdził, że nie, aż w końcu kazałam mu ją zablokować. Problem w tym, że do dzisiaj mnie to męczy, a minęło zaledwie 5 miesięcy od tej sytuacji, tylko po drodze jeszcze ją odblokowywał. 
poza tym miał romans z koleżanką z pracy, więc na Twoim miejscu pilnowałabym go jak oka w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 minut temu, Jula.21.99 napisał:

pilnowałabym go jak oka w głowie.

A ja nie. Mężczyzna sam musi się upilnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jula.21.99
7 minut temu, Gość gość napisał:

A ja nie. Mężczyzna sam musi się upilnować.

Gorzej kiedy od początku tego nie potrafi zrobić, wtedy bym się zastanowiła, ale szkoda chyba się wtedy męczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia.

Mój był na tyle bezczelny że spotykał się w naszym domu i naszym łóżku gdy ja byłam na wyjazdach służbowych. Od 2 lat jesteśmy już po rozwodzie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie wiedziałam że małżeństwo jest gorsze niż więzienie o zaostrzonym rygorze…nawet nie można z kimś pisać…no bez przesady!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Guantanamo i Tajlandia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×