Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ninka4564122

nasienie na majtkach....

Polecane posty

Gość Ninka4564122

Witam i od razu prosze o mozliwie jak najszybsza odp... Otoz dzis moj chlopak spuscil sie mi na klatke piersiowa (i troche na lozko) jendak niewielka ilosc spermy (2 plamki) trafily na moje matki (przednia czesc) Oczywiscie po chwili je zdjelam, na ciele w tamtym miejscu nie mialam sladow nasienia, natychmias sie umylam mydlem i ciepla woda Moje pytanie brzmi czy moglo dojsc do przejscia plemknikow przez majtki i jakims cudem wejsc do pochwy? Wiem okropnie glupie pytanie ale mam dni plodne i chce jesli to konieczne pojsc jutro po tabletki "po" POMOCY :( dodam że osttania miesiaczke mialam 14 stycznia, poprzednia 14 grudnia a okres mam dość nieregulany.. mimo wszystko chyba jszcze za wczesnie zeby moglo dojsc do zaplodnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinsepolo
o matko chyba żartujesz prawda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhhkhhkj
Przegryzły majtki, a teraz stado plemników zapładnia twojej jajeczka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka4564122
nie zartuje, wiem ze nie mozna zajsc w ciaze przez ubranie (spodnie itp) jednak bylam w samych majtkach,.. wole sie upewnic zeby byc spokojniejsza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z nikąd
Na 100% nie zaszłaś w ciążę, nie panikuj. Byłabyś chyba pierwszym takim przypadkiem w historii świata - no może drugim ;) Spokojnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninka4564122
dzieki za odp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania.doradca.ladeevit
Nie powinnaś się martwić, w opisanej sytuacji prawdopodobieństwo zajścia w ciążę jest praktycznie zerowe. Oprócz tego miej na uwadze, że macierzyństwo jest wspaniałe, ale tylko wtedy, gdy ciążą jest zaplanowana. Dlatego, jeśli nie planujesz dziecka, zabezpieczaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

moja sperma jest jak kwas , a więc na pewno zostałas zapylona, weź pigułkę dzien po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukiereczek

Zapłodnienie to nie jest taki prosty proces jakby się mogło wszystkim wydawać. Plemniki muszą przejść długą, trudną drogę by spotkać się z komórką jajową i ją zapłodnić, dlatego stosunek bez wprowadzania członka do pochwy i przez bieliznę nie może skończyć się ciążą. Poza tym wyznaczanie dni płodnych na podstawie obliczeń z kalendarza to bardzo nierozsądne w przypadku osoby, która nie chce zostać mamą. Dlatego oprócz ostrożności podczas seksu zalecałabym również zaopatrzenie się w urządzenie do wyznaczania owulacji, na podstawie precyzyjnych danych. Ja stosuje tester owulacji ze śliny afrodyta. Co jest w nim najlepsze? Jest mały, a więc dyskretny, tani no i łatwy w użyciu. Do tego przypomina szminkę do ust dlatego wszystkie koleżanki mi go zazdroszczą. Ja swój tester kupiłam na stronie naturalnaplodnosc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×