Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość b-l-i-z-n-a

Blizna po cesarce

Polecane posty

Gość kornela930
Ktoś pisał, że ma brzydką bliznę. A co z nią jest? Jest przerośnięta? Zniekształcona? Jeśli tak, to myślę, że możliwe będzie wykonanie plastyki tej blizny, czyli po prostu zostanie wycięta. Takie rzeczy robi chirurg plastyczny i możesz zapisać się na konsultację. Ze swojej strony polecam dr Rafała Pabiańczyka z Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po dwóch cesarkach i mi położna powiedziała od razu myj bliznę wyłącznie szarym mydłem( biały jeleń) myłam dwa razy dziennie( prysznic rano i wieczorem- bez wyjątku) i blizny praktycznie nie widać obie zagoiły się błyskawicznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi niedawno siostra zakupiła olejek bio oil i smaruje blizne też po cc i widać, że już nie jest taka wypukła i stała się również bledsza. czekam na dalsze efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Camkkowska

Na pewno warto z taką blizną coś robić, bez dwóch zdań. Moim zdaniem bardziej skuteczne niż olejki są plastry silikonowe. Szybciej działają i do tego też działają przez cały czas po naklejejniu. Mogę wam polecić Sutricon. Najlepsze na rynku. W sieci jest o nich pełno informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 24.01.2013 o 16:14, Gość b-l-i-z-n-a napisał:

Rodziłam 2,5 roku temu przez cesarkę (to nie mój wymysł a kwalifikacja lekarzy do cięcia ze względu na wagę dziecka 4800), a do tej pory mam bliznę bardzo widoczną, tzn. różową, grubą krechę. Niby mnie nie boli, ale jak przejadę palcem po szyciu, czuję jakbym miała dosłownie taki silikon pod palcem do uszczelniania. Wasze rany też tak wyglądają?

Moja blizna bardzo dlugo byla brzydka i rorozowa. Malo tego w jednym miejscu szersza w drugim wezsza. Zwlaszcza ze jak ja mialam cc to jakos szczegolnie estetycznie nie zszywali. Mimo tego 13 lat po cc nie jest juz widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Istnieje wiele preparatów, które stosowane potrafią znacznie zmniejszyć widoczność blizny. Jednym z nich jest krem Octenicare o działaniu odkażającym oraz regenerującym. Stosowany utrzymuje bliznę płaską co jest już dużym atutem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×