Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tatiana29*

CZY KTOS Z WAS MIAL TAKA PRALKE???????

Polecane posty

Gość łukaszzzzzzzzzzz
zaley tej pralki to małe wymiary, wada ze czesciej sie psuje niz te ładowane od przodu i szyb ciej zuzywa sie amortyzacja bebna, ale bosch to dobra firma wiec powinna swoje chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukaszzzzzzzzzzz
jesli ci sie zmiesci ladowana od przodu to taka jest lepsza, ma wieksza ladownosc, za około 1700 zl dosyc wytrzymala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taka ladowana od przodu - Bosch max7- i dziala super ale po remoncie taka pralka mi sie nie zmiesci w lazience i musze kupic ta ladowana od gory. A najbardziej mnie przekonuje to, ze ma 1200 obrotow i pranie po wyciagnieciu pwoinno byc prawie suche. :) Boschmax7 ma tylko 1000 obrotow i przez to musze suszyc na zewnatrz co przy tych mrozach nie ejst latwe. W domu nei moge suszyc bo wychopdzi mi na scianach wilgoc. :P Piszcie Kochani jeszcze , moze ktos ja ma w domu. Zalezy mi na opiniach bo w necie nic o niej jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy bym nie kupila pralki
pakowanej od gory. Poza tym 1200 obrotow to wcale nie tak duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam taką pralkę, tesciowa ma taką, szwagierka ma taką, siostra ma taką, ja mam ładowaną od przodu , roznicy to tam nie widze jesli mam byc szczera :) Mi obojętne :) Jak dobrze pierze i wiruje to obojętne mi to jest kompletnie. A takie pralki są wygodne jesli nie jest was 5 w domu bo są male :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy bym nie kupila pralki
nie kupilabym,bo po pierwsze jak ktos napisal wyzej te pralki sie czesto psuja. Poza tym ja pralke traktuje jak dodatkowa polke. Nad pralka mam polki,wiec ta otwierana od gory by sie nie otworzyla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę bardzo!!!!!!!!!!!!
Ja kupiłam 3 lata temu Whipool z góry ładowaną i mocno żałuję:( ciągle się badziew psuje,a jak wiruje to tak jakby w domu lądował helikopter.Nie wiem jak będzie się zachowywać pralka Bosch,z tego co słyszałam to dobra firma,więc może nie będziesz miała takiego cyrku w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromka chleba ze smalcem
Szkoda ze nie mozesz wstawic normalnej pralki (moze w kuchni sie zmieci), polecam lg direct drive, cichutka jak marzenie, jak bede kupowala to wlasnie taka. Teraz mam hotpoint 1600 obrotow, a pranie nie jest prawie suche jest poprostu dobrze odwirowane, jesli masz problem z wilgocia to kup suszarke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipikasza
Pralki firmy Candy sa bardzo male, tzn. nie sa glebokie ale beben ma pojemnosc 5l, wiec moze jeszcze poszperaj w necie? Niestety ja tez zauwazylam, ze pralki ladowane z gory szybciej sie psuja - u kilku znajomych. BOSCHA mam w domu ale tradycyjnego i jestem super zadowolona. Ale jeszcze pytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×