Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

WomanInTheFog- Kiedyś wszyscy mieszkali na wsi, dopiero żydzi zaczęli zakładać miasta, bo Aryjczycy nie uznają miast. Miasta są żydowskie. Nieprzemyślane decyzje? Czyli jakie? zły kierunek studiów?, nieodpowiedni facet? Za szybko seks? A może coś gorszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiad nic Ci już nie napisze, skoro deklarujesz, że mnie lubisz, to chyba nie chcesz abym dawała pożywkę tutejszym pomarańczkom ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Swoją drogą w prosty sposób się dowiedziałem że masz laptopa :D. Ogólnie interesuje mnie jedna rzecz, z tym że głupio może to zabrzmieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się boję, co znowu wymyśliłeś :) No mów, siedzę, więc daleko nie polecę jak miałabym się przewrócić z wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- W sumie racja, pomęczył bym cię na maila ale nie chcę być upierdliwy :) Ale mam jedno pytanie, z tym że może to być dziwne pytanie a dotyczy twojego wyglądu. Chodzi mi o Aryjskość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi mi o to, jaki masz kolor włosów łonowych( tych na cipce), czy blond czy ciemne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiad, jednak spadłam z krzesła. Nie powiem, kurcze bez przesady, jakbym chciała aby wszyscy wiedzieli jak tam wyglądam, to bym zdjęcie wstawiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie takie pytanie to powinieneś napisać na maila, teraz to będą mieć używanie na nas :P ( na maila tez bym nie odpowiedziała na takie pytanie, od razu uprzedzam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggfhkjln.m
hahaha ta lola nie ma zadnych studiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- No ale to proste pytanie, nie mówię o wstawianiu. Ja dużo widzę nagich Aryjek, więc z nagością nie mam problemu, ale często Aryjka ma blond włosy i niebieskie oczy a włosy na cipce ma ciemnne, rzadko a to bardzo rzadko widzę Aryjke z jasnymi włosami łonowymi, więc jako Aryjka, to pozwoliłem sobie cie zapytać. Wiem że pewnie masz tam łyso, bo taka moda, ale kolor włosów pewnie znasz, więc jakie masz włosy łonowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ggfhkjln.m idź pomarańczo na topik na swoim poziomie. I od lol mi tu nie gadaj, co do studiów, to miło, że tak wiesz wszystko o wszystkich. Zresztą nie posiadanie studiów w niczym nie umniejsza człowieka, zwłaszcza jak widzę jakie barany często wychodzą z uczelni. Wielcy studenci, co nie potrafią sami nic zrobić, a i wiedza nie grzeszą. Żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiad, Co dziwnego jest w tym, że kobieta to co intymne zachowuje dla siebie? Na prawdę ostatnią rzeczą o jakiej marzę to aby cały internet wiedział jakie mam włosy łonowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Racja, ja też nie mam studiów, a więdzę większa od niemal każdej studentki, one jedynie do burdelu się nadają, bo na studiach jedynie dawania dupy się nauczyli. A jaka to jest niby tajemnica? Ja jestem jasny szatyn, włosy łonowe też mam w tym kolorze, mogę ci nawet podać dłiugość mojego penisa, jakoś nie widzę w tym tajemnicy. Więc nie wiem co jest takiego dziwnego w kolorze włosów łonowych, każdy je ma, jeden ciemne a inny jasne. Mnie zawsze dziwiło że są blondynki naturalne a włosy łonowe miały ciemne. Kiedyś nawet temat na kaffe założyłem i jedne pisały że są blondynkami i mają ciemne włosy a inne że takie jak na głowie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog-Musisz mieć chyba problemy z nagością, skoro takie coś cię kręmpuje. Kurcze, wystarczy napisać że takie jak na głowie, albo że ciemne. Nie wiem co w tym wstydliwego. Ale twoja decyzja i ok, nie naciskam, bo widzę że bardzo wstydliwa jesteś, niektórzy mogli by nawet podejrzewać że dziewicą jesteś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok zwiad, teraz już na prawdę idę spać, bo rano nie wstanę, choć widzę, że Ty i tak wcześniej ode mnie wstajesz :) Dobrej Nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minty Witaj, gdzieś Ty był tyle czasu ?? Kurcze, nie ma kto prowadzić tu merytorycznych dyskusji, masz Pan u mnie minus i to ogromny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
zauważyłem , że dyskusja zeszła nieco poniżej pasa autorki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
są ważniejsze sprawy 'nasi ' ostrzelali terytorium Syrii i szykują znowu jakąś prowokacje . historię współczesną właściwie kształtują oni , nie podlegający żadnemu ONZ , żadnym międzynarodowym kontrolom itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowną gospodynię WomanInTheFog Minty Witaj, gdzieś Ty był tyle czasu ?? Kurcze, nie ma kto prowadzić tu merytorycznych dyskusji, masz Pan u mnie minus i to ogromny Gdzie byłem tyle czasu? W pracy ,w domu(w sumie to nadal w pracy :( )Od siedzenia przed komputerem dostałem oczopląsów ,dzisiaj skończyłem pracę o pierwszej rano,na kafe nie miałem już sił.Czuję się więc usprawiedliwiony i dopraszam się łaski:) Nie przesadzaj że nie masz z kim prowadzić merytorycznych dyskusji,Twoje dialogi z panem zwiadem bardzo mnie zainteresowały i podejrzewam że nie tylko mnie ;) Temat bardzo ciekawy ,choć jak na mój gust chyba zbyt szczegółowo omawiany (kolor włosów itp. :O ) Wiodać wyraźnie że masz na kafe fana ,który chce Ciebie dogłębnie poznać ;) Moje gratulejszyn Ps.Dzisiaj wieczorem będę na topiku,liczę na obecność pana zwiada i oczywiście Twoją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aszzjaszz
to ja też coś dodam "W każdym narodzie musi się wyrobić ponad masy jakaś inteligencja i rodzaj arystokracji. My jesteśmy materiałem gotowym, my zawładniemy krajem, opanujemy go przez giełdy i przez wielką część prasy. Naszym właściwym królestwem, naszą stolicą, naszym Jeruzalem będzie Polska. My będziemy jej arystokracją, my tu rządzić będziemy. Kraj ten należy do nas, jest nasz!" 1981-Geremek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×