Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

Oj strasznie demonizujesz kobiety. Sam się przekonujesz, że nie wszystkie takie są, ale i tak się uparcie trzymasz swojej kwestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog-Życie to nie net, życie to real, a real pokazuje jakie są kobiety. Jestem za stary aby się uczyć życia z kimś, mam swoje nawyki, przyzyczajnia, swój styk myślenia itp. Mam 29 lat, jestem starym kawalerem, zawsze byłem praktycznie sam, od młodych lat musiałem się uczyć życia aby przeżyć, więc starego niedźwiedzia nie nauczysz żyć w stadzie, dlatego też samce niedźwiedzi żyją samotnie, a do samic idą jedynie na kopulację, bo potem nie nadają się do życia w stadzie, natury nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie nie twierdzę, że życie to internet, myślę, że w Twoim otoczeniu też są normalne kobiety. Po prostu negujesz podświadomie to, że takowe mogą istnieć. Piszesz jakbyś miał co najmniej 40 lat, młody facet z Ciebie, a już tak sobie przekreślasz szansę na szczęście z kimś. Życie nie takie historie pisze i nie należy się wycofywać. Rozumiem jakby to był jakiś nieudacznik, ale kurcze w Tobie jest tyle walki o osobiste przekonania, a nie ma walki o swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
ja na chwilkę z ... 'Stary Żyd dawał do gazety nekrolog po swojej żonie i spytał o cenę. - Do pięciu wyrazów za darmo. - Nooo... to niech będzie: Zmarła Zelda Goldman. - Ma pan do dyspozycji jeszcze dwa wyrazy. - To niech będzie : - Zmarła Zelda Goldman, Opla sprzedam .'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzycie, w całej kamienicy nie mam prądu, bo jacyś *********** ukradli kable z piwnicy! Nosz kurcze, już nie mają co kraść, do pracy to będę się jutro zbierać po ciemku. Jak nie przeklinam, tak teraz klnę jak szewc taka zła jestem. :( Niech mnie ktoś pocieszy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
no przykre naprawdę :( tych z bliskiego Kazimierza nie nie podejrzewam , jakby co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
jakby elektrownia zniknęło ....to owszem zapomniałem dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najgorsza lodówka, jak naprawią dopiero jutro, to mi się rozmrozi, a ja o 7 wychodzę do pracy. Więc pewnie mi się zmrozi to co rozmrożone będzie :( Jak można być takim głupim i kraść kable od prądu, już się spotkałam, że internetowe kradli, ale od prądu?? Ja teraz już wszystkich podejrzewam, tych z Kazimierza też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
im większe bezrobocie , tym większa patologia i złodziejstwo takie przewody kradną , gdyż są z miedzi , a miedż jest w cenie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog-Żyjesz w polsce, a więc to normalnie w Krakowie. Fajnie że mieszkasz w kamienicy, co do lodówki to jakie masz ogrzewanie, bo jak masz piece kaflowe to wyłączyć go nie możesz, bo te piece ciepłą trzymią 24 h, ale jak masz centralne, to zakręć grzejniki i lodówce nic nie będzie, w końcu środek zimy jest a nie lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff, ale emocje. Teraz podjechał facet z kablami, może uda się dzisiaj :) To fakt, coraz większa bieda i to widać po społeczeństwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Nie nie znam kobiet ani złych ani dobrych, raczej nasze znajomości polegają na wymianie słowa "cześć". W realu jestem nieśmiały do kobiet, nic nie poradze że w necie jestem odważny do kobiet, jedynie tu miałem bliski kontakt psychologiczny z kobietą i wiem że to szmaty są i dupodajki, oczywiście po za wyjątkami, w sumie ty jesteś fajna, ale cholera wie jaka jesteś w realu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiad niestety mam centralne, ale bez regulacji i nie mogę wyłączyć :( Przez to, że bez regulacji, to mam w domu 24 stopnie, mam nadzieje, że ten facet załata kable. Bo inaczej chyba spać nie pójdę pilnując czy mi się z lodówki nie leje. Kiedyś mieszkałam w kamienicy z piecem kaflowym. Uwielbiałam napalić sobie w piecu, zupełnie inne ciepło niż od kaloryfera. Także jak nie naprawią, to chyba lodówka mi się rozmrozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- To przez lewactwo, dopóki lewacy będą żyć i swoje idee wrażać w życie, to będzie bieda a Chińczyki ręce zacierają, bo Europa i USA nakręca ich gospodarkę, bo tam komunizm jest jedynie na papierze a u nas jest kapitalizm na papierze a tak naprawdę jest komunizm, a w Chinach na odwrót.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiad, jestem taka sama w realu, i tu na dowód mam to, że dałam swoje zdjęcie, czyli piszę to samo co mówię w rzeczywistości, inaczej bym pozostała anonimowa. Zresztą brzydzę się kłamstwem i oszustwem, dlatego mnie na forum nie lubią bo krytykuję takie rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Każdy kaloryfer musi dać się zakręcić, musi mieć zawór, choćby po to, jak by ci się rozczelnił. Dla mnie 24 stopnie z centralnego to czysta masakra. Ja nie umiem nawet spać przy centralnym, tak suche powietrze że największy kac tego nie pokona. A człowiek chory co chwilę z tego ogrzewania jest. Ja mam akurat chopla na punkcie pieców, nawet kiedyś z jednym zdunem w Niemczech takie piece robiłem i sam sobie piec taki postawiłem, teraz mam 20 stopni a po 24 godzinach to mam jakieś 16 stopni w pokoju, schodzi mi na piec jakieś 5 kg węgla podczas mrozów, a teraz to jeszcze mniej. Ogólnie to jestem zimno lubny i 20 stopni to już dla mnie dużo, najlepsza temperatura to 17-18 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Nie znam nikogo, kto by cię nie lubiał. Od nie lubienia to jestem ja. Mnie tu nikt nie lubi i dlatego lubię to forum :). Widzę że ty też mieszkasz sama, nie żałujesz że nie wyszłaś za niego za mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żałuję, nigdy nie podejmuję nieprzemyślanych decyzji. Przynajmniej od 25 roku życia:) Więc nie żałuję, zresztą nie zwykłam rozpamietywać przeszłości, wolę patrzeć w przyszłość.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z rozrzewnieniem wspominam jak mieszkałam na wsi. Tam też miałam piec. To były czasy, za płotem miałam las, pełno grzybów, swoje warzywa, kury itp. Zdecydowanie wolę wieś, choć urodziłam się w mieście i w mieście spędziłam prawie całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Każda Aryjka woli wieś, tak mówi Volkizm. Idea Volkizmu jest biblią dla Aryjczyków. Ja mogłem mieszkać w Niemczech, rodzina mnie zapraszała, gwarantowali mi pokój w luksusowym meszkaniu i dobrą pracę, wręcz do dziś mnie nie rozumieją co ja widzę w tej swojej '"polsce", a ja tu mieszkam po prostu na wsi a oni mieszkają w mieście. dlatego ja bym swojej wsi nigdy na miasto nie zamienił. Tu jestem u siebie, swoje owoce, swoje warzywa i swój dom. Do tego mam jeziora, lasy, pola, więc czego chcieć więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Czyli rozumiem że błędy z przed 25 lat były powarzne? Widzę że ciekawe przeżycia musisz mieć, chyba nawet wolę nie wiedzieć, więc nie mów, żeby znów nie było że cie ciągnę za język.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę, tez kiedyś będę miała swój dom :) Przez tą rozmowę aż mi się przypomniało jak sama wędziłam sobie szynki itp. To były wędliny, a nie to badziewie co teraz jestem zmuszona kupować w sklepie. Ale jak to mówią, najważniejsze jest mieć cel w życiu i kiedyś znowu to będę miała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha nic nie powiem :) Każdy popełnia błędy, po 25 roku życia, po prostu chyba zaczęłam bardziej myśleć nad konsekwencjami, jak już stawałam przed jakimś wyborem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prąd ! Okrzyki w całej kamienicy triumfalne się rozległy :) Ale dziękuję zwiad za rady, już szukałam tego zaworu, co po ciemku było utrudnione. A jeszcze do tego nie wiem jak wygląda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Ja sobie zawsze swoje wyroby wędzę, nie uznaje kupnych kiełbas. Dom na wsi to fajna sprawa, ale problemy z pracą, akurat w tym temacie to w mieście łatwiej o pracę. Widzę że twoje życie musiało być bujne z przed 25 rokiem życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu bujne? Raczej nie. Przynajmniej ja tak nie uważam, myślę, że mieszkanie na wsi to nie jest jakieś straszne szaleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WomanInTheFog- Zależy czego oczekuje się od życia. Znam wiele osób, które w domu mieszkać by nie umiało, bo woli w klatce, dlatego że tam jest mniej sprzątania i pracy. Zdradź chociaż rąbek tajemnicy, co takiego nieprzemyślanego było w twoim życiu przed 25 rokiem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam prosiłeś abym nie mówiła :) Więc to na Twoją prośbę nic nie powiem :) Zresztą czy ja wiem, czy można to określić jako nieprzemyślane rzeczy? Chyba bardziej, jako nieznajomość życia i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też znam pełno takich ludzi, ale to dobrze, ze się różnimy między sobą jako ludzie, co by było jakby wszyscy chcieli mieszkać na wsi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×