Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WomanInTheFog

Zakątek Historyczny

Polecane posty

Gość baranekk...
wszystkie partie i cały układ rządowy w Polsce bardzo rzadko miały coś wspólnego z realizowaniem faktycznych interesów Polski i Polaków . Olszewskiego perfidnie obalono , a Kaczyński nie miał z kim rządzić w obliczu kombinacji i zdrad Leppera i Giertycha . ...a to co rządziło i rządzi to faktyczna realizacja idei Judeopolonii , czyli państwa rządzonego przez żydów na terenach poza niemieckich we współpracy z Niemcami , którzy maja rządzić na terenach poniemieckich, czyli kondominium niemiecki- żydowskie ( nie ruskie jak powiada prawica)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żydzi szkodzili Polsce. Teraz mnie wkurwiają, chociaż jest ich garstka, a co dopiero, jakby stanowili 10% społeczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
tak, to też jest pewnie wina żydów, że w Polsce odsetek ludzi pracujących w wieku produkcyjnym to: 64%, w tym w przedziale 55-64 lata pracuje tylko 34% populacji? To jak ZUS ma być wydolny, jak tak mało osób płaci składki? W Austrii pracuje 75% ludzi w wieku produkcyjnym, . Pracusiami są też Niemcy, Holendrzy, w Szwecji odsetek osób pracujących w wieku 55-64l. to 70%! Obok nas najwięksi lenie to Grecja(jesteśmy gorsi), Rumunia, Węgry, Hiszpania, Włochy, Malta. Nieprzypadkowo jakoś te dane pokrywaj sie z bogactwem krajów. Kto ile pracuje , tyle ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
nie jest to żadna garstka , dlatego wszyscy myślą że ich nie ma , bo tak mają myśleć Szymon Szurmiej ( dyr. teatru żydowskiego ) w TV powiedział że do Światowej Federacji Żydów należy 4 mln 'Polaków " , czyli pewnie mających choćby babkę - i to jest możliwe . ich zasada w Polsce - wasze ulice , nasze kamienice ! obowiązywała przed wojną i obowiązuje teraz w świetle tego co mówią , oni maja stałe i stare zasady , czego niestety goje nie chcą przyjąć do wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
jeżeli nie ma gdzie pracować , a żydokomuna stworzyła system , że po pietnastoletniej służbie żydokomunie w wojsku , milicji , służbach przechodził taki na państwowa emeryturę za pilnowanie ustroju , to co się dziwić , że jest taki odsetek - takich ludzi są miliony , głosujące na SLD , PO , Palikmiota . w Niemczech dostali nie dostali nic , albo najniższą emeryturę . druga sprawa - tacy z 50latkowie z emeryturkami zakładali firmy , nie płacąc ZUSu wykańczając normalnych przedsiębiorców . zresztą nie ma zakładów pracy , a rynek usług jest nasycony , to 3mln. wyjechało na gary , drugie tyle nie pracuje bo na 2,5 mln. bezrobotnych np. mamy 60 tys. miejsc pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Największa beka, że całemu narodowy wydłużono czas pracy (ktoś miał 63 lata, to będzie musiał rypać do 67 lat, a nie do 65 lat). A tym czasem policjanci, wojskowi i strażacy wywalczyli, że "nowe pokolenie" dopiero zacznie normalnie pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
ja mialam 60 i wydłużono mi z dnia na dzień o 7lat. Kto mial 63?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nielegalne zgromadzenie!!! Rozejść się do właściwych miejscu zameldowania komisariatów gestapo w celu spisania dobrowolnych przyznań się do winy i przydziału miejsc zakwaterowania w Zakładach resocjalizacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się :D Bo stale będą podnosili wiek emerytalny:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsza pacyfikacja jest sponsorowana prze firme OMO: Pamiętaj: OMO najlepsze do prania mózgu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świeże spojrzenie na świat nieskalane myśleniem doznania zmysłowe na pograniczu ekstazy...wypierz sobie mózg. Już miliony polaków korzysta z OMO. Dołącz do nich:) To nie była prośba!!!! Dobra...po reklamie...ROZEJSĆ SIĘ!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baranekk...
rok temu doszło do konkretnych działań w celu ... czyli już bez kamuflaży 'Hebrajski drugim językiem urzędowym w Polsce? Autor: Wiktor Ferfecki W Berlinie odbył się pierwszy kongres Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce, organizacji, która postuluje powrót do Polski trzech milionów Żydów i ustanowienie hebrajskiego drugim językiem urzędowym. Ruch powstał w ramach działalności izraelskiej artystki Yael Bartana, zaczyna jednak wykraczać w sferę realnej polityki ustalił portal tvp.info. Symbolem organizacji jest połączenie polskiego orła z izraelską gwiazdą Dawida (Fot. http://www.jrmip.org) Symbolem organizacji jest połączenie polskiego orła z izraelską gwiazdą Dawida (Fot. http://www.jrmip.org) Reżyserka Yael Bartana nakręciła cykl trzech krótkich filmów dotyczących Ruchu Odrodzenia Żydowskiego w Polsce. W pierwszej części Sławomir Sierakowski, redaktor lewicowej „Krytyki Politycznej, przemawia do pustych trybun zdewastowanego Stadionu Dziesięciolecia i zachęca Żydów do powrotu do Polski. W drugim Żydzi przyjeżdżają do Warszawy i stawiają kibuc na terenie dawnego getta. W trzecim Sierakowski ginie w zamachu. Filmową trylogię można było zobaczyć w galeriach artystycznych na całym świecie. Okazuje się, że artystyczna fikcja może jednak przeistoczyć się w realną działalność. Ruch Odrodzenia Żydowskiego w Polsce uruchomił swoją stronę internetową, na której można przeczytać jego postulaty. Jego członkowie chcą, by powrót Żydów do Polski był sfinansowany przez podniesienie podatków, Senat został przekształcony w Izbę Mniejszości, a Polska zerwała konkordat z Watykanem. Chcą też ustanowienia hebrajskiego drugim językiem urzędowym. Symbolem organizacji jest logo, które powstało z połączenia polskiego godła z gwiazdą Dawida..... więcej w linku http://tvp.info/informacje/ludzie/hebrajski-drugim-jezykiem-urzedowym-w-polsce/7905690

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woman jak fajnie że nadal jesteś na kafe,że nie zrealizowałaś swojej groźby :) Ale się wczoraj wkurzyłem na pana zwiada Kurcze jesteś taka miła dla wszystkich a on to wykorzystuje ,te osobiste wycieczki są dla nas żenujące a co dopiero dla Ciebie :O Nie wiem dlaczego on nie rozumie że my jako ludzie jesteśmy różni,że myślimy inaczej ,mamy różne przekonania itd. Ale najważniejsze że nasza Woman jest nadal z nami :) Witam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Minty :) No widzisz jestem prawdziwą kobietą, a jak wiadomo kobieta zmienna jest i zostałam. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyt.a jak wiadomo kobieta zmienna jest i zostałam Słyszałem to kilka dni temu od kolezanki,tylko bez ZOSTAŁAM/ZOSTAJĘ ...a szkoda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
to ja jestem jednak babochłop, bo jak odchodzę to raz a dobrze;) To pewnie przez uparty charakter:) Co tam Miętus? nawiniesz coś historycznego? bo ja już zarzucałam spławik z pięć razy, niech ktoś przejmie wędkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A posiada pani kartę wędkarską wydawana za opłatą w odpowiednich organach ścigania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njun niezalogg
organy ściągania, mrrrrr rozmarzył mnie pan funkcjonariusz, opowie pan historię swojego pobytu w jednostce? służył pan z Dziewulskim czy Rutkowskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
njun niezalogg Witam Chetnie bym z wami popisał na kazdy temat ,ale jestem w tej chwili zarobiony,padam na twarz i jestem zirytowany bo ciągle ktoś coś chce(chodzi o pracę).Mam fatalny tydzień,później się odezwę. njun niezalogg Ty masz coś wspólnego z Tą "czarną" njun? Bo tak mi się wydaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łowienie na wędkę jest limitowane:P Jeżeli chce pani łowić legalnie proszę to robic tak jak reszta obywateli: Wypuszczając do zarybionych ujęć wodnych brudna wodę z detergentami. Mandacik będzie:P dowodzik proszę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytanie w temacie : kto był w prawie,czyli po czyjej stronie byście się opowiedzieli w sporze Bolesław Szczodry vs Stanisław ze Szczepanowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za społeczeństwo:O Pomagaj im to se sami życie utrudniają:O Darmowo dodajemy do OMO środki dzieki którym ryby pływają stylem grzbietowym po powierzchni to zachciewa im się wędkować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dowodzik? nie mam czegoś takiego, robią wam kurs zdrabniania: bądź dzidzią po 30stce? A co do czarnej njun, to wolę sie nie przyznawać, dość że żydowkę już we mnie odkryto, boję sie pały BSA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję sie pały BSA -Co do pały BSA to nie ma na to żadnych twardych dowodów że to takie och i ach>Nie wiadomo jak ta pała dokładnie wyglada,parametry użytkowe tej PAŁY też są okryte mgłą tajemnicy .Myślę że to komunistyczna propaganda , upss FASZYSTOWSKA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co myślałeś, że ja myślę? oczywiście wyobrażam sobie tę pałę... precyzyjnie wystrugana z lipowej gałezi, w ciągu zimowych miesięcy w lesnej ostoi z wygrawerowanym Mein Kampf, w całości i w oryginale... lub po slonzku, tego nie jestem pewna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×